21. Latawce na Bemowie

7 października / nd
9:00
Lotnisko Babice
wejście od ul. PIASTÓW ŚLĄSKICH
wstęp wolny

Latawcowe Mistrzostwa Warszawy w konkurencji latawców płaskich i skrzynkowych (Lotnisko Bemowo, 7.10.2018 r. – niedziela)

Mistrzostwa są eliminacjami do mistrzostw Polski. Oprócz konkursu – latawców płaskich i skrzynkowych, dla dzieci do lat 14, przeprowadzimy też konkursy latawców akrobacyjnych i „Open”, w których wystartują starsi zawodnicy. Zawody latawcowe w Polsce, powszechnie zwane „Świętem Latawca”, mają ponad 50-letnią historię i odbywają się pod patronatem Aeroklubu Polskiego.

Sześć godzin w latawcowych klimatach, to ogromna radość i sporo emocji – wszak to poważna walka o tytuł Mistrza Warszawy. Słowem, to wspaniała impreza rekreacyjna na świeżym powietrzu z elementami prawdziwego sportu. Będą puchary, nagrody i dyplomy. Oprócz świetnej zabawy, postaramy się o kilka atrakcji dodatkowych.

Będą też pokazy latawców sportowo-rekreacyjnych, sylwetkowych i reklamowych. Nie zabraknie też FABRYKI LATAWCZYKA tzn. miejsca, w którym będzie można zbudować latawiec z bambusa i kawałka papieru, pokolorować kredkami i cieszyć się jak świetnie lata.

 

Wejście od ul. Piastów Śląskich – brama naprzeciw ul. Żołnierzy Wyklętych.

Wszystkich fanów latawcowego szaleństwa serdecznie zapraszamy na lotnisko!

fot. Izabela Kwasiborska
7 października / nd
9:00
Lotnisko Babice
wejście od ul. PIASTÓW ŚLĄSKICH
wstęp wolny
Ikona telefonu

Wpisanie się do newslettera jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych Bemowskiego Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy, zwanego dalej BCK drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 1030). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy z siedzibą w Warszawie (01-459) przy ulicy Górczewskiej 201, które jest Administratorem podanych przeze mnie danych osobowych w celu otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych BCK. Ponadto BCK informuje:Dane podane przez Pana/Panią będą przechowywane do czasu wycofania zgody. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania (sprostowania), usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.Posiada Pan/Pani prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Posiada Pan/Pani prawo do przenoszenia danych. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.W razie pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu z wyznaczonym przez Administratora Inspektorem Ochrony Danych (IOD) pod adresem: ochronadanych@bemowskie.pl Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przekazywane w celu obsługi newslettera upoważnionym pracownikom Administratora i firmie FreshMail Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie (31-406) przy ulicy 29 listopada 155 c; NIP: 6751496393, Regon 123040091, KRS 0000497051 . Pana/Pani dane nie podlegają zautomatyzowanym decyzjom (dane nie są profilowane). Podanie BCK danych osobowych jest dobrowolne lecz niezbędne do otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych BCK.Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 4.05.2016, z późn. zm.) stosowane od 25 maja 2018 roku.