4 filary dobrej relacji

9 października / sb
10:00-17:00
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Rozłogi 18
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona

Zapraszamy Ojców na szybki sobotni warsztat nt. czterech najważniejszych filarów dobrej relacji. Bezpieczeństwo, dostrzeżenie, ukojenie, pewność – są podstawą życzliwej relacji między dziećmi a rodzicami. Spotkanie jest inspirowane bestselerową książką Daniela J. Siegel’a  „Potęga obecności”.

Poczucie szeroko rozumianego bezpieczeństwa, dostrzeżenie i ukojenie są składową poczucia pewności (siebie, świata).

 

Będziemy też rozmawiać o tym jak możliwe jest tworzenie pozytywnych doświadczeń naszym dzieciom nawet gdy sami mamy deficytyw róznych obszarach.

Każdy będzie mógł wyjść z planem zmiany indywidualnej.

 

Karol Kołbyk ? trener i andragog. Szerokie doświadczenia zawodowe zdobywał w jednej z korporacji bankowych, w organizacjach pozarządowych, projektach społecznych i własnej działalności gospodarczej. Prowadzi Trening Zastępowania Agresji (ART) i warsztaty dla dorosłych i młodzieży. Od 2006 r. streetworker i pedagog środowiskowy pracujący z młodzieżą w miejscach jej przebywania ? w oparciu o te doświadczenia prowadził zajęcia na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego. W 2017 r. ukończył szkolenie w Fundacji ?Dajemy Dzieciom Siłę? pt. ?Jak prowadzić ojcowskie spotkanie??. Prywatnie mąż i ojciec dwóch córek.

 

Kontakt: Joanna Chaś joanna.chas@bemowskie.pl, 506 879 345

 

Warsztat jest częścią cyklu ?Tylko dla ojców?, organizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego. Wydarzenia w cyklu są niezależne: można wziąć udział w jednym warsztacie lub w kilku.

formularz zapisu

Zapisz się, Potwierdź na email zgłoszenie. Tylko Potwierdzone Zgłoszenie jest akceptowane. W razie wątpliwości proszę o kontakt

9 października / sb
10:00-17:00
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Rozłogi 18
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona
Ikona telefonu
Skip to content