Angielski dla dzieci w wieku przedszkolnym 3-6 lat

21 czerwca / śr
16:30
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Rozłogi 18
wstęp wolny, obowiązują zapisy

Celem zajęć jest zarażenie małych uczniów miłością do języka angielskiego, wspólna nauka i zabawa podczas zajęć, których owocem będzie nabywanie nowych umiejętności i wiedzy.
Czego można się spodziewać na zajęciach?
Będziemy uczyć się poprzez zabawę, ćwicząc dużą i małą motorykę, oddziałując na wszystkie zmysły, wykorzystując różne metody, takie jak TPR i nauczanie przyjazne mózgowi.
Będzie czas na opowiadania po angielsku, zabawy ruchowe, zabawy statyczne, prace plastyczne, śpiewanie piosenek i rymowanki.
Nauczanie angielskiego od najmłodszych lat jest bardzo ważne i korzystne dla dalszego rozwoju przedszkolaka. Uczeń nie tylko uczy się nowych słówek, piosenek, ale także zaznajamia z wymową, osłuchuje z językiem tworząc struktury językowe. Co równie ważne, pierwsze doświadczenia z nauczaniem mogą wpłynąć na pozytywne nastawienie dziecka do dalszej nauki przedmiotu, na etapie szkolnym.
Zajęcia poprowadzi mgr Monika Pławska – nauczycielka języka angielskiego i pedagog z 10 letnim doświadczeniem w nauczaniu.

Projekt organizowany z Budżetu Obywatelskiego 2023.

Formularz Zapisu

Zapisz się, Potwierdź na email zgłoszenie. Tylko Potwierdzone Zgłoszenie jest akceptowane. W razie wątpliwości proszę o kontakt

21 czerwca / śr
16:30
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Rozłogi 18
wstęp wolny, obowiązują zapisy
Ikona telefonu
Skip to content