Babskie Bemowo – Posłuchaj Prawnika: Spadek, dziedziczenie i kwestie majątkowe

4 października / wt
18:00-20:00
Dom sąsiedzki nad stawem
ul. Pełczyńskiego 30b
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona

Sprawy majątkowe, zwłaszcza te związane ze spadkami i dziedziczeniem, to najczęściej tematy, których unikamy. Nikt przecież nie lubi się zastanawiać, co będzie kiedy przydarzy mu się wypadek lub poważna choroba – i to zrozumiałe, że nie chcemy myśleć o takich przykrych rzeczach. Czasami jednak warto nie zostawiać przypadkowi tak ważnych spraw. Bez względu na to czy mamy jakiś majątek, czy może tylko zadłużenie, warto zadbać o siebie i naszych najbliższych w ten najgorszy dla nich czas. Przyjdź i posłuchaj prawnika – a dowiesz się, jak rozporządzić swoim majątkiem w trudnych sytuacjach rodzinnych, na wszelki wypadek.

Spotkanie z Magdaleną Golińską – radcą prawnym, prywatnie: behawiorystką, wieloletnią mieszkanką Bemowa. Na co dzień prowadzi szkolenia, negocjuje i opiniuje umowy, memoranda, porozumienia i listy intencyjne oraz jest praktykiem prawa administracyjnego. Kiedy kończy pracę prawnika, wdraża terapie behawioralne dla psów w typie husky. Uwielbia sport, książki i prowadzenie wywiadów z mądrymi i cenionymi pisarkami.

Wydarzenie organizowane z Budżetu Obywatelskiego

formularz zapisu

Zapisz się, Potwierdź na email zgłoszenie. Tylko Potwierdzone Zgłoszenie jest akceptowane. W razie wątpliwości proszę o kontakt

4 października / wt
18:00-20:00
Dom sąsiedzki nad stawem
ul. Pełczyńskiego 30b
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona
Ikona telefonu
Skip to content