Bemowska Garażówka vol.6 – edycja wakacyjna

1 lipca / sb
12:00-17:00
Amfiteatr Bemowo
ul. Raginisa róg Kryształowej
wstęp wolny

Początek wakacji to idealny czas na przewietrzenie szaf, pawlaczy i garaży. Do nowego roku przedszkolnego i szkolnego zostało jeszcze sporo czasu i właśnie teraz ? na luzie i przy pięknej pogodzie ? warto uzupełnić np. zapasy nieustannie zdzierających się dziecięcych ubranek. I wtem?
? po niewątpliwym sukcesie zeszłorocznych letnich edycji BEMOWSKA GARAŻÓWKA – przedsięwzięcie aktywnie i przyjaźnie promujące lokalną przedsiębiorczość i integrację sąsiedzką ? wraca do Amfiteatru Bemowo!
Oczywiście sprzedajemy nie tylko artykuły dziecięce, lecz co dusza zapragnie ? pamiętajmy jedynie, by były to rzeczy używane (REGULAMIN ? poniżej).

W tym roku ZACHĘCAMY WAS TEŻ DO WYSTAWIENIA SWOICH WYPIEKÓW: ciast i pieczywa ? bo warto dzielić się nie tylko rzeczami, ale i zdolnościami.

Na miejscu czekać będą na Was następujące atrakcje:
? BABY DISCO ? dyskoteka dla dzieci i rodziców, którą poprowadzi team DJ-ski ?Dobre Ciocie?;
? ANIMACJE DLA DZIECI ? towarzyszce tańcom zajęcia ruchowo-taneczne, malowanie buziek i czarowanie cudów z najzwyklejszych przedmiotów.

Ugościmy także inicjatywę realizowaną w ramach naszego programu „Laboratorium Projektów okolic Fortu Bema?, czyli PLECIEMY W KOŁO. To grupa rękodzielnicza, która spotyka się, by wspólnie robić dekoracje z recyklingu. Dziewczyny przeprowadzą zbiórkę ubrań i tekstyliów, z których powstaną piękne, tradycyjne dywaniki robione na szydełku.

Do zobaczenia 1. lipca w samo południe!

? OPŁATA ZA STOISKO: 5 zł (z przeznaczeniem na materiały i aktywności animacyjne dla dzieci ? ANIMACJE BĘDĄ BEZPŁATNE)
? BRAK KONIECZNOŚCI WCZEŚNIEJSZYCH ZAPISÓW
? DLA KUPUJĄCYCH WSTĘP WOLNY
? PYTANIA I SUGESTIE przyjmujemy pod mailem: garazowka.bemowo@gmail.com

SZCZEGÓŁY WYDARZENIA będziemy ujawniać na jego ?ścianie?. Zapraszamy do dzielenia się na niej zdjęciami rzeczy, które będziecie mieli na sprzedaż ? dawajmy sobie nawzajem znać, czego się spodziewać i już teraz polujmy na super okazje!

REGULAMIN Wyprzedaży Garażowej organizowanej na terenie Amfiteatru Bemowo przy ul. Raginisa róg Kryształowej, w dniu 1 lipca 2017 w godzinach 12:00-17:00:
1. W wyprzedaży mogą wziąć udział wszyscy chętni, z wyjątkiem firm zajmujących się profesjonalną sprzedażą.
2. Wyprzedaż obejmuje tylko rzeczy używane.
3. Zabroniony jest handel przedmiotami:
– niebezpiecznymi (np. petardami),
– niedopuszczonymi do sprzedaży,
– wymagającymi koncesji (np. alkohol, wyroby tytoniowe),
– których posiadanie jest niezgodne z prawem.
4. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za sprzedawane rzeczy, umowy zawarte w trakcie imprezy oraz proponowane ceny.
5. Każdy uczestnik wyprzedaży tworzy samodzielnie stoisko, które po zakończeniu sprzedaży powinien po sobie posprzątać.
6. Osoby nieletnie, chcące sprzedawać, powinny znajdować się pod opieką osoby dorosłej lub posiadać pisemną zgodę rodzica lub opiekuna na samodzielną sprzedaż. Zgoda powinna zawierać dopisek ?nie będę wnosić pretensji, roszczeń finansowych do organizatora wyprzedaży w kwestii przedmiotów sprzedawanych przez dziecko lub kwot za nie otrzymanych.?
7. Na terenie wyprzedaży obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu oraz palenia papierosów.
8. Sprzedawane przedmioty nie są opodatkowane, o ile są w posiadaniu sprzedającego min. pół roku i zysk ze sprzedaży nie przekroczy 1000 zł.
9. Sprzedaż odbywa się w godzinach 12:00 ? 17:00
10. Wystawcy mogą organizować własne stoiska od godziny 11:45
11. Wstęp kupujących na wyprzedaż jest bezpłatny.
12. Koszt stanowiska to 5,00 zł. Kwota płatna jest na miejscu pracownikowi Bemowskiego Centrum Kultury, który wystawia paragon fiskalny.
13. W okolicy Amfiteatru Bemowo znajdują się bezpłatne miejsca parkingowe umożliwiające rozładunek i załadunek towarów.
14. Zebrane środki zostaną przeznaczone na cele statutowe Bemowskiego Centrum Kultury, związane z bezpłatnymi działaniami animacyjnymi dla mieszkańców.

1 lipca / sb
12:00-17:00
Amfiteatr Bemowo
ul. Raginisa róg Kryształowej
wstęp wolny
Ikona telefonu
Skip to content