Buenos Dias Buenos Aires! – Anna Jarczewska

2 grudnia / pon
18:30
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Rozłogi 18
wstęp wolny

Krótka opowieść o północnej Argentynie ilustrowana zdjęciami. Jej bohaterami będą: tango w stolicy Argentyny, piękna Salta w cieniu słynnej drogi nr 40, ?winna? Mendoza u stóp najwyższej góry Andów, bajecznie tęczowe wodospady Iguazú oraz wzruszające spotkanie z Polonią z prowincji Missiones.
Anna Jarczewska ? z wykształcenia filolog. Pracowała w administracji centralnej, handlu zagranicznym, biurze podróży, dużym zakładzie produkcyjnym, przedsiębiorstwie zarządzającym lotniskami, uczelni, zawsze wykorzystując w pracy zawodowej znajomość języków obcych. Kiedyś przygotowywała i pilotowała wyjazdy dla grup turystycznych, teraz z pasją organizuje wyjazdy dla siebie, rodziny i znajomych. Urzekają ją zarówno dalekie wyprawy pod piramidy Majów na Jukatanie, do zadziwiającej kontrastami Hawany, nad tętniące kaskady wodospadu Niagary, jak i piesze pielgrzymowanie drogami Św. Jakuba, dwudniowe wypady do miast europejskich czy urokliwych zakątków Polski.
W styczniu opowiadałam o podróży na deszczowe Lofoty i słoneczny Nordkapp, teraz zapraszam na wyprawę z przyjaciółmi w rytmie argentyńskiego tanga.

Zapraszam
Anna Jarczewska

2 grudnia / pon
18:30
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Rozłogi 18
wstęp wolny
Ikona telefonu
Skip to content