Costa Brava i Lazurowe Wybrzeże. Barbara Żuchowska

19 marca / czw
18:30
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Rozłogi 18
wstęp wolny

Wydarzenie odwołanewięcej informacji >>>

Costa Brava oraz Cote d?Azur to popularne turystycznie regiony Europu ale to nie tylko doskonale zagospodarowane plaże, krystaliczna woda, piękna pogoda i słońce, które ogrzewa piaszczyste plaże przez 300 dni w roku. Oprócz urzekającej natury i czystego powietrza znajduje się tam wiele fascynujących miejsc, które zachwycają architekturą i niezliczoną ilości atrakcji.

W swojej prezentacji opowiem o miejscach, które odwiedziłam w Hiszpanii w Barcelonie (Gaudi, Sagrada Familia, Tibidabo) i Loret de Mar, Tosca, Figueres (Salvadore Dali) a także we Francji Avignion (pałac Papieski), Gordes, Roussillon (szlak ochry, prowansalskie Kolorado), Saint Tropez (budynek policji Luisa de Fines), Cannes (Aleja Gwiazd, Pałac Festiwalowy) Antibes (muzeum Picassa w zamku Grimaldich), Nicea, (impreza karnawałowa, festiwal kwiatów na Alei Anglików) Monaco, Monte Carlo, Menton (Święto cytryn, parada owocowa), Girona.

Opowieści zilustruję fotografiami miejsc, które przyciągały moją uwagę.

O MNIE:

Podróże są moją pasją. Mieliście Państwo okazję poznać moją osobę przy okazji relacji z wyjazdu na Madagaskar i do Azerbejdżanu.

Zapraszam na kolejne spotkanie.

19 marca / czw
18:30
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Rozłogi 18
wstęp wolny
Ikona telefonu
Skip to content