?Dogadajmy się?. Kobieca Pełnia Życia ? Agnieszka Sokolnicka

31 stycznia / pon
18:00
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Rozłogi 18
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona

?Dogadajmy się? to cykl 3 warsztatów dla kobiet w temacie komunikowania się prowadzone przeze mnie, Agnieszkę Sokolnicką. Wierzę, że nabycie i używanie wiedzy z zakresu porozumiewania się może pomóc w życiu osobistym i zawodowym: być profilaktyką dla trudności związkowych, konfliktów rodzinnych, nieporozumień pracowych i przede wszystkim być wzmocnieniem wewnętrznym, dla naszego lepszego rozumienia siebie i wyrażania siebie.
Ba! Ja nie tylko w to wierzę, ja tego doświadczam na bieżąco!

Zapraszam więc Was, Drogie Kobiety, do popraktykowania ze mną kilku sprawnych ćwiczeń, które mogą przynieść łatwość w porozumiewaniu się ze światem i zasilić Was same. Jeśli uważacie, że komunikujecie się bez zarzutu, także serdecznie zapraszam, będzie to super okazja, żeby w przyjaznej, kobiecej atmosferze, wymienić się doświadczeniami. Spotkania odbywają się z wykorzystaniem praktycznych metod, bo tak najszybciej nabywamy wiedzę.

Zabierzcie więc dobre nastawienie i gotowość i przybywajcie!

Poniżej szczegóły, co się będzie działo na najbliższym spotkaniu z cyklu ?Dogadajmy się?:
31.01, g. 18:00 ? Czuję i potrzebuję, czyli jak docierać do siebie, żeby z innymi żyło nam się pełniej:

  • Jak odkrywać uczucia i docierać do potrzeb
  • Jak osiągać kolejne poziomy wtajemniczenia emocjonalnego
  • Jak budować wartościowe relacje opierając się na emocjach i potrzebach swoich i innych osób

Zależy mi, żebyś nabrała przekonania, że wyrażanie emocji i docieranie do potrzeb może
wzbogacić relacje z innymi i żyć w zgodzie z samą sobą.

Liczba miejsc ograniczona do 10 osób, więc zapisz się już dzisiaj!

Agnieszka Sokolnicka o sobie:
Słynę z ?dogadywania się? ? mój 4 talent Gallupa to zgodność (a pierwszy to naprawianie i bynajmniej nie chodzi o stare krzesła). Po kursie z Porozumienia bez przemocy (NVC), który zrobiłam w wczesną wiosną 2021 r., zrozumiałam, jak wiele zależy od moich słów, ich właściwego doboru, od ładunku emocjonalnego, jaki w nie wkładam. Zaczęłam przyglądać się sobie, ale też odbiorcom moich wypowiedzi i odkryłam, że mogę wprowadzić zmiany w relacjach, zmieniając tylko formę komunikowania się ? proste, prawda? A jakże trudne! Dlatego od wielu miesięcy rozwijam się w temacie, czytając książki, np. ?Komunikację bez barier? Beaty Kozyry, inspirując się mądrzejszymi np. Iwoną Majewską-Opiełką, słuchając podkastów, np. ?O Zmierzchu?. Pomaga mi też uczestniczenie w Szkole Treningu i Warsztatu Psychologicznego Intra, zwłaszcza zaliczony trening interpersonalny, trening komunikacyjny oraz trening asertywności. Zależy mi, żeby tym moim małym-wielkim odkryciem zachęcać inne kobiety do wprowadzania drobnych, spokojnych i zgodnych ze sobą zmian, które zakorzenione, poprawią łączność ze światem i z samą sobą. Jest wiele rzeczy, na które na świecie nie mamy wpływu, na szczęście nasz sposób komunikowania się kształtujemy same.

Projekt realizowany jako kontynuacja warsztatów dla kobiet ?Kobieca Pełnia Życia ? Agnieszka Sokolnicka?, wspieranego przez Bemowskie Centrum Kultury w ramach Laboratorium Projektów
Górc.

formularz zapisu

Zapisz się, Potwierdź na email zgłoszenie. Tylko Potwierdzone Zgłoszenie jest akceptowane. W razie wątpliwości proszę o kontakt

31 stycznia / pon
18:00
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Rozłogi 18
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona
Ikona telefonu
Skip to content