DUŻE DZIECI – KREATYWNE WARSZTATY DLA DOROSŁYCH – warsztaty decoupage

4 września / pon
18:00-21:00
Sue Anne Art Studio, ul. Kruszyńska 31
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona

To warsztaty stworzone z myślą o tych, co chcieliby nauczyć się tworzyć nowe, wspaniałe przedmioty dając im drugie życie.

Poza techniką serwetkową, która jest dosyć trudna, uczestnicy uczą się wykorzystywać też inne materiały jak tapety, papier ozdobny czy papier ryżowy.

Decoupage jest techniką zdobniczą, której dzieje sięgają starożytności – od ludów syberyjskich, które w ten sposób ozdabiały groby przodków, przez damy barokowych salonów, chcące mieć wyjątkowe puzderka, szczotki i lusterka – w tym celu cieły płótna mistrzów po czasy współczesne, kiedy materiały i media dają nieskończone możliwości twórcze.

Decoupage można tworzyć na szkle, porcelanie, metalu, plastiku, płótnie czy drewnie, wykorzystując zdjęcia, wydruki, papiery, serwetki, gazety, może być nowy, imitować marmur, spękania, reliefy. To technika, dzięki której jesteśmy w stanie przerobić tak na prawdę każdą rzecz w każdy sposób. Tym razem na warsztat pójdą drewniane bibeloty, które każdy z uczestników będzie własnoręcznie ozdabiać wybraną przez siebie metodą.

Warsztaty organizowane z Budżetu Obywatelskiego.

formularz zapisu

Zapisz się, Potwierdź na email zgłoszenie. Tylko Potwierdzone Zgłoszenie jest akceptowane. W razie wątpliwości proszę o kontakt

4 września / pon
18:00-21:00
Sue Anne Art Studio, ul. Kruszyńska 31
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona
Ikona telefonu
Skip to content