Eko zabawki? Naturalnie! – Zrób to sam!

4 kwietnia / pon
10:00-12:00
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Rozłogi 18
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona

Zabawki Twoich dzieci wysypują się z każdego pokoju?

Masz już dość grającego i świecącego plastiku?

Masz wrażenie, że Twoje dzieci i tak nie bawią się górą zabawek?

Te warsztaty są dla Ciebie!

4 kwietnia 2022 r. o godzinie 10:00 serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na warsztat „EKO ZABAWKI? NATURALNIE! – ZRÓB  TO SAM!”, który odbędzie się w MAL Dwa Jelonki, ul. Powstańców Śląskich 44. Warsztaty potrwają około 2 godziny.

Zapraszamy szczególnie rodziców i opiekunów dzieci, mamy w ciąży, osoby pracujące z dziećmi. Warsztaty będą pełne inspiracji – pokażemy Wam jak w prosty sposób zrobić coś z niczego, jak czerpać z tego co mamy i z natury. Oczywiście przejdziemy również do działania! Z przedmiotów, które zazwyczaj wyrzucamy, stworzymy coś co może być wspaniałą zabawką dla naszych dzieci.

A może w Waszym domu są przedmioty, które chcecie przetworzyć? Przynieście je na warsztaty! Prosimy też żeby każdy uczestnik przyniósł jedno pudełko po butach (do przetworzenia).

Istnieje możliwość przyjścia na warsztaty z dzieckiem lub dziećmi – prosimy o informacje w zgłoszeniu w jakim wieku jest dziecko/dzieci (w polu wiadomość/notatka).

Projekt jest finansowany ze środków Budżetu Obywatelskiego.

formularz zapisu

Zapisz się, Potwierdź na email zgłoszenie. Tylko Potwierdzone Zgłoszenie jest akceptowane. W razie wątpliwości proszę o kontakt

4 kwietnia / pon
10:00-12:00
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Rozłogi 18
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona
Ikona telefonu
Skip to content