Trebunie Tutki

10 grudnia / sb
19:00
Sala Widowiskowa Bemowskiego Centrum Kultury
ul. Górczewska 201
Bilety: 20/15 PLN
kup bilet

Żywiołowy koncert związany z obchodzonym właśnie  20-leciem zespołu.

Spotkanie tradycji góralskiej, gdzie elementy rdzennie podhalańskie są mocno  zaakcentowane i po mistrzowsku łączą się z muzyczną współczesnością i  nowatorstwem, który prezentuje w swojej twórczości lider formacji ? Krzysztof Trebunia-Tutka. W tym barwnym muzyczno-tanecznym  widowisku usłyszymy największe przeboje zespołu: ich własne kompozycje oraz utwory, które powstały przy współpracy z jamajską grupą Twinkle Brothers, a także z rodzimymi muzykami z zespołu Voo Voo.

Wyjątkowa, energetyczna muzyka połączona z barwnymi góralskimi gawędami i anegdotami, które z wielką charyzmą, w niepowtarzalny sposób opowiada   Krzysztof Trebunia-Tutka sprawia, że koncert zespołu  staje się autentycznym,  jedynym i niezapomnianym wydarzeniem w klimacie najświetniejszych lat kultury polskiej obecnej pod Tatrami.

Grudniowy czas sprzyja wprowadzaniu w magiczny, świąteczny nastrój. W koncercie nie zabraknie więc góralskich kolęd i jasełek, wesołych anegdot o kolędnikach i  nawiązania do wigilijno-noworocznych obyczajów i obrzędów.

Program_2_PR_b&w          CJG_logotyp_poziom_biale-tlo    folk24folk

10 grudnia / sb
19:00
Sala Widowiskowa Bemowskiego Centrum Kultury
ul. Górczewska 201
Bilety: 20/15 PLN
kup bilet
Ikona telefonu
Skip to content