Orientalny Koktajl XIII – święto tańca orientalnego


Spieszymy z informacją o XIII edycji najstarszego w Polsce festiwalu tańca orientalnego „Orientalny Koktajl”. Ta impreza to święto tańca brzucha, barwnych kostiumów, kobiecości i piękna orientalnej muzyki. Ponadto jest to artystyczne podsumowanie roku szkolnego uczennic Camilii z Bemowskiego Centrum Kultury, zajęć prywatnych i projektów scenicznych. Spodoba się każdemu widzowi niezależnie od wieku.

Podczas Orientalnego Koktajlu będziemy świętować zakończenie sezonu tanecznego sekcji bellydance Bemowskiego Centrum Kultury (i nie tylko więcej informacji już wkrótce) oraz wyjątkowy jubileusz „18-stkę taneczną 😉” pomysłodawczyni festiwalu Camilii.

Atrakcje: Pokazy tańca orientalnego grupowe, solowe i taneczne podsumowanie pracy artystycznej grup uczniowskich Camilii. Uczta artystyczna dla ucha i oka.
Wisienka na torcie: Wielki Finał „Purple Project by Camilia” (choreografia finałowa z tegorocznego obozu Camilia Camp) razem wystąpią tancerki tańca orientalnego z całej Polski.

Instruktorzy

Joanna Camilia Pająk

Jedna z najbardziej rozpoznawanych polskich tancerek tańca brzucha. Na podium polskich i międzynarodowych konkursów tanecznych stawała ponad 20 razy osiągając wiele tytułów mistrzowskich. Występowała na 4 kontynentach świata w ponad Czytaj więcej ... Czytaj więcej


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!