Gra terenowa „Trop za tropem”

12 grudnia / czw
18:00
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Rozłogi 18
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona

Zamordowano biznesmena, lokalnego działacza i miłośnika Jelonek pana Bogumiła Sarnę. Policja szybko wszczęła śledztwo, zabezpieczyła dowody i zawęziła grono podejrzanych do 5 osób z grona bliskich współpracowników ofiary. Jednakże funkcjonariusze nadal nie ustalili jednoznacznie narzędzia i  miejsca dokonania zbrodni. Teraz trzeba działać bardzo szybko by ostatecznie wskazać mordercę zanim ten zdąży zamazać pozostałe poszlaki. Z tego powodu komenda policji zdecydowała się wezwać do pomocy najlepszych detektywów. Dotychczas ustalone szczegóły zostaną przekazane wybranej grupie śledczych na spotkaniu które odbędzie się 12 grudnia o godzinie 18:00 w Miejscu Aktywności Lokalnej Dwa Jelonki.

Trop za tropem? to terenowa gra kryminalna, w której gracze podejmą się próby rozwiązania tajemniczego morderstwa dokonanego gdzieś na Jelonkach. Kto, gdzie i jak dokonał zbrodni? Czy uda się odkryć prawdę zanim trop ostygnie? Zapraszamy do zgłaszania się grupy młodzieży i dorosłych!

Gra odpowiednia dla osób 16+.

Wydarzenie realizowane jest w ramach Budżetu Partycypacyjnego 2019.

 

Współpraca GD Events.

 

formularz zapisu

Zapisz się, Potwierdź na email zgłoszenie. Tylko Potwierdzone Zgłoszenie jest akceptowane. W razie wątpliwości proszę o kontakt

12 grudnia / czw
18:00
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Rozłogi 18
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona
Ikona telefonu
Skip to content