Jak być wrażliwym w dzisiejszym świecie ? podręcznik przetrwania

26 września / wt
18:00
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Rozłogi 18
wstęp wolny

?Czym się tak ciągle przejmujesz??, ?Daj spokój, nie przesadzaj!?, ?Jesteś po prostu przewrażliwiony/a?. Czy często słyszysz podobne komentarze? Jeśli tak, prawdopodobnie należysz do osób wysoko wrażliwych. A może jesteś rodzicem, partnerem lub przyjacielem takiej osoby? Jeśli chciał(a)byś dowiedzieć się więcej na ten temat oraz poznać strategie i techniki pomagające osobom o wysokiej wrażliwości skutecznie funkcjonować w dzisiejszym świecie, ten warsztat jest dla Ciebie.

Program zajęć:
– Wrażliwość i empatia w dzisiejszym świecie ? wstęp,
– Czy jesteś osobą o wysokiej wrażliwości (WWO)? / Czy Twoje dziecko jest wysoko wrażliwe? ? testy do samodzielnego wypełnienia,
– 9 strategii ochronnych oraz energetyczne ćwiczenia wzmacniające – część praktyczna.

Warsztat opracowany w oparciu o prace dr Judith Orloff i dr Elaine N. Aron, system pracy z energią Eden Energy Medicine (techniki energetyczne łączące elementy akupresury i kinezjologii) oraz program redukcji stresu MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction, techniki uważności w życiu codziennym).

Zajęcia poprowadzi Anita Rudomina – terapeuta energetyczny, licencjonowany praktyk MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction) oraz ThetaHealing, propagatorka energetycznych metod uzdrawiania, wzmacniania ciała i umysłu.

Zajęcia bezpłatne, nie obowiązują zapisy.
Spotkanie organizowane przez mieszkańców.

26 września / wt
18:00
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Rozłogi 18
wstęp wolny
Ikona telefonu
Skip to content