Kobieca pełnia życia

29 października / czw
18:00
Sala Widowiskowa Bemowskiego Centrum Kultury, ul. Konarskiego 20
wstęp wolny

Zapraszamy na drugie spotkanie kobiet dojrzałych i wkraczających w dojrzałość (40+). Hasłem przewodnim spotkania jest: Odkryj, Odważ i Pokaż się!

Podczas spotkania będziemy:

  • Docierać do swojego piękna
  • Chwalić się swoim bogactwem
  • Prezentować się w najlepszej odsłonie
    I oczywiście dobrze się bawić!

Zapraszamy kobiety w wieku 40-59 lat, jednak jeśli masz więcej niż 60 lat lub mniej niż 40, a widzisz potrzebę dołączenia do spotkania napisz do organizatorki: ag.sokolnicka@gmail.com ? wspólnie coś wymyślimy. W spotkaniu może uczestniczyć 12 kobiet.

Wydarzenie organizuje Agnieszka Sokolnicka, aktywna mieszkanka Bemowa ? możecie znać Agnieszkę z warsztatów po angielsku sayBabel (edycja 2019), opiekunkę Jadłodzielni w Dwóch Jelonkach lub jako zbieraczkę nakrętek dla Schroniska w Nowym Dworze Mazowieckim.

W ramach Laboratorium Projektów Górc Agnieszka realizuje autorski projekt dla kobiet dojrzałych i wkraczających w dojrzałość ?Kobieca Pełnia Życia? https://www.facebook.com/AgnieszkaSokolnickaKobiecaPelniaZycia/.

W spotkaniu weźmie udział Ania Oka. Ania od ponad ćwierć wieku jest dziennikarką i redaktorką, zajmującą się między innymi tematyką kobiecą i społeczną. Pierwsze tematy dojrzałościowe zgłaszała mediom 8 lat temu ? nikt nie był wówczas zainteresowany. Dziś rozwija własny projekt ?W pewnym wieku? https://www.facebook.com/wpewnymwieku.

W ramach projektu odbywają się warsztaty, podczas których kobiety otrzymują solidną dawkę wsparcia w budowaniu i wzmacnianiu własnej wartości, odkrywaniu możliwości, jakie przed nimi stoją. Mogą liczyć także na gotowe i sprawdzone rady ze strony ekspertów i ekspertek oraz siebie nawzajem. To pozytywne wzmocnienie uczestniczek może zaowocować aktywizacją kobiet, także na rzecz lokalnych społeczności.

Z uwagi na pandemię podczas spotkania potrzebujemy mieć zasłonięte usta maseczką lub przyłbicą. Zastrzegamy też, że możliwość przeprowadzenia wydarzenia online, o czym zapisane uczestniczki zostaną uprzedzone z odpowiednim wyprzedzeniem.

29 października / czw
18:00
Sala Widowiskowa Bemowskiego Centrum Kultury, ul. Konarskiego 20
wstęp wolny
Ikona telefonu
Skip to content