Kobieta pełna mocy

29 marca / wt
18:00
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Rozłogi 18
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona

Kobiety, zapraszam Was na warsztat pn. ?Kobieta pełna mądrości?. Podczas tego spotkania odkryjemy, jakie wewnętrzne komunikaty, słowa, myśli są dla nas zasilające, budują naszą moc, pozwalają nam być konstruktywne.

Od lat odkrywam swoją kobiecość i zachwycam się kobiecością innych. A im dłużej żyję, tym robi się ciekawiej, mądrzej, pełniej. Po prostu kobieca pełnia życia! To kobiety są moją główną inspiracją, napędem do działania, towarzyszkami moich dobrych i słabych momentów. Przebywam z kobietami w roli przyjaciółki, siostry, koleżanki, znajomej, matki, córki, synowej i stąd czerpię doświadczenie, a także zgłębiam możliwe regularnie uporządkowaną wiedzę o kobiecym świecie. Chcę nas lepiej zrozumieć, lepiej pojąć samą siebie. Teraz chcę się podzielić z Wami tym, czego doświadczam, co pojmuję, co mnie wzmacnia i napędza i co widzę, że sprzyja innym kobietom. I wcale nie chodzi o pęd do doskonałości, do wszechstronności, do świętości. To normalności, wiedza o sobie i refleksyjność oraz duża empatia dla samych siebie decyduje o naszym poczuciu spełnienia i zadowolenia. Wierzę, że my Kobiety, nosimy w sobie ogromną mądrość, która wspiera nas i innych z naszego otoczenia, zwłaszcza w trudnych okolicznościach. Mam marzenie, żebyśmy ta mądrość w sobie pielęgnowały i wzmacniały.

Na najbliższym spotkaniu 29 marca:

  • Przyjrzycie się swoim myślom i wewnętrznym komunikatom
  • Nauczycie się zamieniać je na jeszcze bardziej zasilające
  • Odkryjecie magię dobrego słowa

Chcę, żebyście po warsztacie mogły intencjonalnie zarządzać swoimi myślami i przekonaniami na własny temat i otaczającego Was świata.

Liczba miejsc ograniczona, więc zapisz się już dzisiaj!

Agnieszka Sokolnicka o sobie:

Część z Was zna mnie z uwielbienia do komunikowania się międzyludzkiego. Dałam temu dowód podczas warsztatów dla kobiet z cyklu ?Dogadajmy się?. Lubię to i praktykuję! Moim kolejnym, może nawet czołowym konikiem, są kobiety. Nie może być inaczej, skoro spotykane od najmłodszych lat na mojej drodze kobiety, totalnie wpływają na moje życie. Począwszy od babci, która się mną opiekowała, poprzez mamę, promotorkę na studiach, pierwszą pracodawczynię, wszystkie moje przyjaciółki, liczne, pomocne współpracowniczki, mądre ekspertki oraz mnóstwo innych wartościowych kobiet, które zwłaszcza ostatnimi czasy, goszczą w moim życiu, dzieląc się sobą. Oprócz tego pogłębiam wiedzę o kobiecości na warsztatach, np. ?Pełnia Kobiecości? z Komalą Amorim. Obserwuję także i inspiruję się mądrymi kobietami w mediach społecznościowych ? Elą Hubner z ?Fajna Baba nie Rdzewieje?, Anią Oka z ?W pewnym wieku? czy ulubioną Kasią Latek-Olaszek z ?Powrót do Kobiecości?. Ciekawostka wszystkie panie były prowadzącymi warsztaty wraz ze mną w ramach Kobiecej Pełni Życia w 2020 i 2021 roku ? pamiętacie? Ogromny to był dla mnie zaszczyt, a do dziś pozostaję miłe wspomnienie i konkretna wiedza. Oczywiście sięgam też po wzmacniającą literaturę kobiecą, a wśród najbardziej wartościowych pozycji są: ?Biegająca z wilkami? autorstwa Clarissa Pinkola Estés ? oj zrewolucjonizowała moje myślenie o kobiecości, ?Własny pokój? Viginii Woolf ? cudna, otwierająca pozycja i pokazująca, że mimo upływu ponad 100 lat kobiety nadal potrzebują własnych pieniędzy i własnego pokoju, żeby komfortowo tworzyć (ja póki co mam kuchnię, ale więcej w niej piszę niż gotuję) oraz z polskiego rynku ?Czuła przewodniczka? Natalii de Barbaro, która pobudziła mnie do bycia ?Życzliwą liderką? ? kiedyś to rozwinę :). Nie zapominam o świecie podkastów, gdzie Marta Niedźwiecka z ?O Zmierzchu? nie schodzi z mojego podium. A to co buduje moją wiedze i doświadczenie w prowadzeniu warsztatów, to uczestnictwo w Szkole Treningu i Warsztatu Psychologicznego Ośrodka Intra. To stamtąd pozyskuję skuteczne, warsztatowe formy przekazywania wiedzy, by dzielić się z wami w najlepszy możliwy, praktyczny sposób.

Projekt realizowany jako kontynuacja warsztatów dla kobiet ?Kobieca Pełnia Życia ? Agnieszka Sokolnicka?, wspieranego przez Bemowskie Centrum Kultury

Warsztaty organizowane z Budżetu Obywatelskiego

formularz zapisu

Zapisz się, Potwierdź na email zgłoszenie. Tylko Potwierdzone Zgłoszenie jest akceptowane. W razie wątpliwości proszę o kontakt

29 marca / wt
18:00
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Rozłogi 18
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona
Ikona telefonu
Skip to content