Komunikacyjne warsztaty narzędziowe

25 września / sb
10:00-17:00
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Powstańców Śląskich 44
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona

Można śmiało powiedzieć, że wszystko zaczyna się od… komunikacji. Mała zmiana w naszym sposobie komunikowania się może spowodować dużą zmianę w naszych relacjach z innymi. Zapraszamy na sobotnie warsztaty dla ojców, które będą praktyczną „pigułą” umiejętności.

W czasie warsztatów zajmiemy się:

👉zachowaniami odważnymi a komunikatami agresywnymi, manipulacyjnymi, biernymi;
👉komunikatami behawioralnymi (odwołującymi się do zachowania, instruującymi, precyzyjnymi);
👉komunikatami pozytywnymi (co robić, a nie czego „nie robić”) i bezpośrednimi (do osoby, która jest w danej sytuacji a nie o niej);
👉komunikatami typu „ty” i „ja” – czym się różnią i czym skutkują.

Warsztat adresowany szczególnie do ojców dzieci co najmniej trzyletnich.

Karol Kołbyk – trener i andragog. Szerokie doświadczenia zawodowe zdobywał w jednej z korporacji bankowych, w organizacjach pozarządowych, projektach społecznych i własnej działalności gospodarczej. Prowadzi Trening Zastępowania Agresji (ART) i warsztaty dla dorosłych i młodzieży. Od 2006 r. streetworker i pedagog środowiskowy pracujący z młodzieżą w miejscach jej przebywania – w oparciu o te doświadczenia prowadził zajęcia na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego. W 2017 r. ukończył szkolenie w Fundacji „Dajemy Dzieciom Siłę” pt. „Jak prowadzić ojcowskie spotkanie?”. Prywatnie mąż i ojciec dwóch córek.

Kontakt: Joanna Chaś joanna.chas@bemowskie.pl, 506 879 345

Warsztat jest częścią cyklu „Tylko dla ojców”, organizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego. Wydarzenia w cyklu są niezależne: można wziąć udział w jednym warsztacie lub w kilku.

formularz zapisu

Zapisz się, Potwierdź na email zgłoszenie. Tylko Potwierdzone Zgłoszenie jest akceptowane. W razie wątpliwości proszę o kontakt

25 września / sb
10:00-17:00
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Powstańców Śląskich 44
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona
Ikona telefonu