Konkurs ?Zaprojektuj kartkę świąteczną na Boże Narodzenie?

25 listopada / czw
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Rozłogi 18

Zapraszamy uczniów ze szkół dzielnicy Bemowo do wzięcia udziału w konkursie pt.: ?Zaprojektuj kartkę świąteczną na Boże Narodzenie?.

 

Konkurs ma na celu promocję tradycji oraz twórczości artystycznej dzieci i młodzieży ? uczniów szkół podstawowych Dzielnicy Bemowo. Wyboru 3 najładniejszych prac dokona Komisja konkursowa ? powołana przez Dyrektora BCK. W każdej kategorii wiekowej wybrana zostanie tylko jedna, najładniejsza praca.

 

Z chwilą ogłoszenia wyników konkursu, najlepsze prace laureatów (po jednej w danej kategorii) uzyskają status oficjalnych kartek bożonarodzeniowych Bemowskiego Centrum Kultury (ewentualnie Urzędu Dzielnicy Bemowo). Po wydrukowaniu będą rozsyłane, z życzeniami świątecznymi, do różnych instytucji i organizacji, z którymi współpracuje BCK / UD Bemowo.

 

Kategorie wiekowe:

A – uczniowie klas I-III,

B ? uczniowie klas IV-VI,

C ? uczniowie klas VII-VIII.

 

Autorzy najładniejszych projektów (na kartonie formatu A4 ? nieprzełamanym) otrzymają nagrody. Aby zgłosić się do konkursu należy czytelnie wypełnić kartę zgłoszeniową i wraz z pracą plastyczną oraz certyfikatem, dostarczyć do MAL ?Dwa Jelonki? ? w nieprzekraczalnym terminie do dnia 25 listopada br.

Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z Regulaminem konkursu. Wysłanie zgłoszenia na konkurs jest równoznaczne z akceptacją regulaminu. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 29 listopada br.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

25 listopada / czw
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Rozłogi 18
Ikona telefonu
Skip to content