Las Bemowski – Spacer z intencją

20 listopada / nd
10:00
Las Bemowski
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona

Kobieca wyprawa do jesiennego lasu.

Miejsce zbiórki: przy Pomniku przy ul. Westerplatte na Boernerowie, współrzędne: 52.26542344112391, 20.89805108967353 + link do miejsca https://goo.gl/maps/zj42FHZeFYQYprMZ6.

Dojazd komunikacją: tramwaj 20, przystanek Boernerowo 01.

Szczegóły dot. trasy: ok. 6 km.

Na początku wyprawy każda z nas określi intencję i podczas spaceru będziemy się odwoływać do tej intencji kilka razy na krótkich postojach.

 

Agnieszka Sokolnicka o sobie: jestem trenerką i pracuję głównie z kobietami w ramach inicjatywy @KobiecaPełniaŻycia. Specjalizuję się w obszarze komunikowania się, asertywności, wzmacniania kobiecości. Ukończyłam Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego Ośrodka Intra w Warszawie.

Z miłości do przyrody i kobiet organizuję wyprawy do lasu te bardziej sportowe z kijkami do Nordic Walking lub bez, ale zawsze w tempie i te bardziej doświadczeniowe z pobudzaniem zmysłów, uważnością, wdzięcznością.

Prywatnie jestem mężatka i mamą nastolatki oraz miłośniczką gór, kobiecej energii i muzyki.

Podczas wyprawy możecie liczyć na czas do zachwytu przyrodą – będzie trening uważności i pobudzanie zmysłów.

Ścieżką naszych wartości – spacer. Zgodnie z hasłem „Wartości są jak drogowskazy, które wskazują Ci drogę do celu” podczas spaceru zrobimy kilka przystanków podczas, których ustalimy/zaktualizujemy – każda z nas swoją własną – hierarchię wartości (przygotowałam dla Was ciekawe narzędzie).

Porozmawiamy o tym w jakim stopniu realizujemy teraz/chcemy realizować nasze wartości w życiu; czy wartości się zmieniają; jak nasze wartości wpływają na podejmowane przez nas decyzje etc.

Wy ubierzcie się w wygodne buty (na łące może być rosa) i zabierzcie jakąś folię aby na chwilę przysiąść na ławce/na trawie.

Wyprawy do jesiennego lasu organizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Formularz zapisu

Zapisz się, Potwierdź na email zgłoszenie. Tylko Potwierdzone Zgłoszenie jest akceptowane. W razie wątpliwości proszę o kontakt

20 listopada / nd
10:00
Las Bemowski
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona
Ikona telefonu
Skip to content