Las Bemowski – Spacer z wdzięcznością

27 listopada / nd
9:00
Las Bemowski
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona

Kobieca wyprawa do jesiennego lasu.

Miejsce zbiórki: przy wejściu do rezerwatu Łosiowe Błota, współrzędne: 52.253102, 20.871616 + link do miejsca https://goo.gl/maps/Ft94PnWmanCoeJtu6 .

Dojazd komunikacją: autobus 149, przystanek Iskry 02

Szczegóły dot. trasy: ok. 6 km

 

Agnieszka Sokolnicka o sobie: jestem trenerką i pracuję głównie z kobietami w ramach inicjatywy @KobiecaPełniaŻycia. Specjalizuję się w obszarze komunikowania się, asertywności, wzmacniania kobiecości. Ukończyłam Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego Ośrodka Intra w Warszawie.

Na starcie i na mecie zrobimy praktykę wdzięczności. Ja będę tego dnia szczególnie okazywała wdzięczność, bo to dzień moich urodzin – możecie więc liczyć na drobny poczęstunek :).

Z miłości do przyrody i kobiet organizuję wyprawy do lasu te bardziej sportowe z kijkami do Nordic Walking lub bez, ale zawsze w tempie i te bardziej doświadczeniowe z pobudzaniem zmysłów, uważnością, wdzięcznością.

Prywatnie jestem mężatka i mamą nastolatki oraz miłośniczką gór, kobiecej energii i muzyki.

Podczas wyprawy możecie liczyć na czas do zachwytu przyrodą – będzie trening uważności i pobudzanie zmysłów.

Ścieżką naszych wartości – spacer. Zgodnie z hasłem „Wartości są jak drogowskazy, które wskazują Ci drogę do celu” podczas spaceru zrobimy kilka przystanków podczas, których ustalimy/zaktualizujemy – każda z nas swoją własną – hierarchię wartości (przygotowałam dla Was ciekawe narzędzie).

Porozmawiamy o tym w jakim stopniu realizujemy teraz/chcemy realizować nasze wartości w życiu; czy wartości się zmieniają; jak nasze wartości wpływają na podejmowane przez nas decyzje etc.

Wy ubierzcie się w wygodne buty (na łące może być rosa) i zabierzcie jakąś folię aby na chwilę przysiąść na ławce/na trawie.

Wyprawy do jesiennego lasu organizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego.

formularz zapisu

Zapisz się, Potwierdź na email zgłoszenie. Tylko Potwierdzone Zgłoszenie jest akceptowane. W razie wątpliwości proszę o kontakt

27 listopada / nd
9:00
Las Bemowski
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona
Ikona telefonu
Skip to content