Mediacje w nurcie Porozumienia bez Przemocy (NVC)

20 września / pon
14:00
on-line / Zoom
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona

Konflikty są częścią naszego życia bo albo w nich jesteśmy albo ich unikamy. Sposoby po jakie sięgamy rzadko okazują się skuteczne, niestety od najmłodszych lat wyrastamy w przekonaniu, że aby rozwiązać konflikt „muszę coś zyskać/wygrać”, albo „na pewno stracę”, „zostanę ukarana”. Porozumienie bez przemocy uczy takiego podejścia do konfliktu, które uwzględnia obie jego strony i umożliwia kontakt pomimo różnicy zdań.

Zapraszamy na cykl 10-ciu spotkań poświęconych mediacjom w nurcie Porozumienia bez Przemocy (NVC). Oferta dla osób, które mają za sobą wstęp do tej metody.
Na tym warsztacie poznasz definicję konfliktu, co jest przyczyną konfliktu oraz nauczysz się w jaki sposób reagować i wspierać siebie i innych w rozwiązaniu konfliktu.

Cykl rozpoczyna się w poniedziałek 20 września, kończy 29 listopada. Spotkania w formie online na platformie Zoom w godzinach 14:00-16:00. Link do spotkania zostanie rozesłany mailowo do zarejestrowanych i potwierdzonych uczestników najpóźniej na jeden dzień przed rozpoczęciem cyklu.

Projekt finansowany ze środków Budżetu obywatelskiego na rok 2021.

formularz zapisu

Zapisz się, Potwierdź na email zgłoszenie. Tylko Potwierdzone Zgłoszenie jest akceptowane. W razie wątpliwości proszę o kontakt

20 września / pon
14:00
on-line / Zoom
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona
Ikona telefonu
Skip to content