Misja Tata – ojcowskie warsztaty strategiczne

4 marca / sb
10:00-16:00
Sala konferencyjna
ul. Rozłogi 18
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona

Większość z ojców wie jak chciałoby spędzać czas ze swoimi dziećmi. Niestety codzienna gonitwa przygniata nas i rozmienia czas na drobne. Wydaje się, że minęła chwila i nagle orientujemy się, że dzieciństwo naszych pociech – czas na realizacje wspaniałych pomysłów – uciekło bezpowrotnie. Ciągłe zerkanie na zegarek to za mało.

Żeby wyjść z codziennej gonitwy, żeby przestać żyć pod dyktando osób mówiących nam jakimi być ojcami, żeby realizować własnej ojcowskiej plany i marzenia. Żeby to zrobić potrzebny jest ojcowski plan strategiczny. Warsztaty Misja Tata pozwolą ci stworzyć prosty plan, konkretnych działań, które pomogą mocniej złapać ster twojego rodzicielstwa i obrać kurs zgodnie z tym jakim tatą chcesz być dla swoich dzieci!

Warsztaty poprowadzi Mikołaj Foks. Prywatnie mąż i tata 5 dzieci. Zawodowo manager i szkoleniowiec. Po godzinach prowadzi bloga zawodojciec.pl, cotygodniową audycję dla rodziców w Polskim Radiu Dzieciom oraz warsztaty rodzicielskie.


Wydarzenie jest częścią cyklu „Tylko dla ojców”, realizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego m. st. Warszawy.

 

formularz zapisu

Zapisz się, Potwierdź na email zgłoszenie. Tylko Potwierdzone Zgłoszenie jest akceptowane. W razie wątpliwości proszę o kontakt

 

4 marca / sb
10:00-16:00
Sala konferencyjna
ul. Rozłogi 18
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona
Ikona telefonu
Skip to content