Odzyskaj radość i spokój. Warsztaty z jogi śmiechu i mindfulness.

8 września / nd
11:00
Smartfit mama&kid
ul. Batalionów Chłopskich 78
Wstęp wolny, obowiązują zapisy, ilość miejsc ograniczona

Pragniesz być bardziej wesoła i spokojna ?

Chcesz odnaleźć spokój wewnętrzny i  dziecięcą radość ?

Przyjdź na  warsztaty organizowane po raz pierwszy na Bemowie 🙂

 

Jeśli chcesz  pośmiać się, poznać rodzaje śmiechu, poczuć  przeponę, popracować z głosem i oddechem, a następnie wyciszyć się w czasie medytacji to warsztaty dla Ciebie.

W drugiej części odbędzie się pogadanka na temat mindfulness.

Co to znaczy? Jak to zrobić? Jak funkcjonować bez rozpamiętywania przeszłości i martwienia się przyszłością? Czy to w ogóle jest możliwe? Jak być na 100% w zabawie z dzieckiem? Bez telefonu, bez myślenia o kredycie hipotecznym czy mobbingu w pracy.

Będziemy rozmawiać, oddychać, słuchać, obserwować nasze myśli. Uważnie. Elżbieta Dąbrowska – trenerka jogi śmiechu, coach oddechu, jest bohaterką dwóch książek „Liderki” i „Szczęście na wagę złota”. Jej największym majątkiem jest radość z serca, a największymi Skarbami  dzieci – Patrycja i Paweł.

Aurelia Szokal – nauczycielka mindfulness dla dzieci, praktykująca uważność od ponad 10 lat. Mama 3-letniej Amelii, która wie, że oddech działa cuda, kiedy jesteśmy w swoich w dużych i małych emocjach, które potrafią przesłonić rzeczywistość.

 

Autorką projektu jest Marta Skrok.

 

formularz zapisu

Zapisz się, Potwierdź na email zgłoszenie. Tylko Potwierdzone Zgłoszenie jest akceptowane. W razie wątpliwości proszę o kontakt

8 września / nd
11:00
Smartfit mama&kid
ul. Batalionów Chłopskich 78
Wstęp wolny, obowiązują zapisy, ilość miejsc ograniczona
Ikona telefonu

Wpisanie się do newslettera jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych Bemowskiego Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy, zwanego dalej BCK drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 1030). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy z siedzibą w Warszawie (01-459) przy ulicy Górczewskiej 201, które jest Administratorem podanych przeze mnie danych osobowych w celu otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych BCK. Ponadto BCK informuje:Dane podane przez Pana/Panią będą przechowywane do czasu wycofania zgody. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania (sprostowania), usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.Posiada Pan/Pani prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Posiada Pan/Pani prawo do przenoszenia danych. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.W razie pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu z wyznaczonym przez Administratora Inspektorem Ochrony Danych (IOD) pod adresem: ochronadanych@bemowskie.pl Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przekazywane w celu obsługi newslettera upoważnionym pracownikom Administratora i firmie FreshMail Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie (31-406) przy ulicy 29 listopada 155 c; NIP: 6751496393, Regon 123040091, KRS 0000497051 . Pana/Pani dane nie podlegają zautomatyzowanym decyzjom (dane nie są profilowane). Podanie BCK danych osobowych jest dobrowolne lecz niezbędne do otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych BCK.Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 4.05.2016, z późn. zm.) stosowane od 25 maja 2018 roku.