Piszemy poezję inspirowaną naturą

15 listopada / pon
18:00-20:00
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Rozłogi 18
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona

Czujesz, że drzemie w Tobie dusza artysty. Gdy widzisz piękno świata, coś w środku się wyrywa, by to opisać. Jednak przed monitorem komputera lub nad pustą kartką oragnia się twórcza niemoc. Paraliżujące przekonanie, że pisanie jest trudne i nie dla Ciebie. A w Twojej głowie niedościgłe wzory -Mickiewicze, Różewicze Herberty i nie wiadomo kto jeszcze… Tymczasem poezja to mowa serca. Prosta a jednocześnie poruszająca. Jak wiersze ks. Twardowskiego. Zapraszam na warsztaty tworzenia unikatowej poezji. Ona już w Tobie jest, a potrzebuje tak niewiele, by mogła się narodzić.

Warsztat poprowadzi Iwona Zduniak, żona, mama 4 chłopców,  miłośniczka poezji ks. Twardowskiego od niepamiętnych czasów, autorka bajek dla dzieci oraz tekstów piosenek. Gdy ma do wyboru sprzątanie lub pisanie, zawsze wybiera to drugie. Od czasu do czasu tłumaczy anglojęzyczne piosenki na piękny język polski, który uwielbia. Nauczycielka j. polskiego, muzyki i j. angielskiego. Copywriter.

Gospodynią cyklu „Eko? Zrób to sam!” jest Małgorzata Zawilska-Rospędek, autorka bloga Inżynier w zielonych okularach. Zazwyczaj posługuje się prozą, ale w głębi serca marzy o pisaniu wierszy.

formularz zapisów

Zapisz się, Potwierdź na email zgłoszenie. Tylko Potwierdzone Zgłoszenie jest akceptowane. W razie wątpliwości proszę o kontakt

15 listopada / pon
18:00-20:00
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Rozłogi 18
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona
Ikona telefonu
Skip to content