Rodzinny Klub Przyrodniczy – natura miejscem przygód

18 września / nd
10:00-13:00
Las Bemowski
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona

Rodzinny Klub Przyrodniczy – natura miejscem przygód, to cykl spotkań na świeżym powietrzu i w lesie. Wspólnie, z szacunkiem do przyrody będziemy badać, odkrywać, obserwować zasoby i piękno naszej Matki Ziemi. Każdym zajęciom towarzyszyć będzie też krąg, spacer po lesie i aktywności w naturze.

Zajęcia przeznaczone są dla rodzin z dziećmi w wieku przedszkolnym – od 3 do 6 roku życia (istnieje możliwość uczestnictwa młodszego lub starszego rodzeństwa). W zajęciach rodzice również są zapraszani do aktywnego udziału. Jest to nasz wspólny czas z dziećmi.

Zapraszamy od września do listopada 2022 r. na jesienny cykl zajęć. Zaplanowanych jest 6 trzygodzinnych spotkań od 10:00 do 13:00 w Lesie na Bemowie oraz gościnnym domku Stowarzyszenia Rodzice Razem – Klubu Mam na Bemowie.

 

Terminy spotkań (niedziele):

18 września

2, 16, 23, 30 października

13 listopada

 

Przebieg zajęć:

– zabawa swobodna, a na niektórych spotkaniach działania stolarskie

– poranny krąg i powitanie

– wycieczka do lasu

– wspólny posiłek

– zaproszenie do aktywności – plastycznych, ruchowych, muzycznych, edukacyjnych itp.

– pożegnanie w kręgu

 

Zajęcia organizowane są w ramach Budżetu Obywatelskiego.
Pomysłodawczynią projektu jest Monika Sejbuk.

 

Podczas zajęć rodzice są odpowiedzialni za bezpieczeństwo swojego dziecka.

Rodziny (rodzice i dzieci) w miarę możliwości współtworzą zajęcia, mogą zaproponować swoje pomysły, podzielić się swoją pasją, biorą aktywny udział w zajęciach. Rodziny przynoszą produkty spożywcze na czas posiłku. Wspólnie dbamy również o zachowanie porządku w lesie.

Zapisy odbywają się przez stronę Bemowskiego Centrum Kultury. Zapisując się na zajęcia, zapisujecie się na cały cykl składający się z 6 spotkań. Prosimy o przemyślane zgłoszenia. W zajęciach bierze udział rodzic lub rodzice z dzieckiem lub z dziećmi. Rezerwując miejsce na cykl zajęć zapisujecie Państwo TYLKO DZIECI (proszę nie zapisywać osób dorosłych). W polu „rok urodzenia” – proszę podać rok urodzenia dziecka. Prosimy o zapisywanie każdego z dzieci.

formularz zapisu

Zapisz się, Potwierdź na email zgłoszenie. Tylko Potwierdzone Zgłoszenie jest akceptowane. W razie wątpliwości proszę o kontakt

18 września / nd
10:00-13:00
Las Bemowski
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona
Ikona telefonu
Skip to content