(ODWOŁANE) Spacer – Kąpiel leśna

5 września / wt
18:00-21:00
Fort Bema
punkt zbiórki - skrzyżowanie ul. Księcia Bolesława i ul. Waldorffa
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona

Zapraszamy na uważny i niespieszny spacer w naturze oraz jej doświadczanie i odkrywanie za pomocą zmysłów. Ok. 3-godzinny spacer prowadzony jest przez przewodniczkę kąpieli leśnych, która zaprasza do niepokomplikowanych aktywności. Dzięki bliskiemu kontaktowi z przyrodą spacer pomoże Ci obniżyć poziom stresu, przełączyć się w tryb off-line, być uważną/uważnym oraz spędzić czas w gronie innych osób. W zależności od miejsca, warunków pogodowych oraz ukształtowania terenu, trasa spaceru ma dystans ok. 1 – 3 km.

Spotykamy się w Forcie Bema na skrzyżowaniu ul. Księcia Bolesława i ul. Waldorffa.

Jak się przygotować do spotkania?

Będziemy chodzić wolno, w lesie jest chłodniej niż w mieście, więc ubierz się cieplej niż zwykle w wygodne do przemieszczania się po lesie ubrania i obuwie.
Weź ze sobą coś na czym będziesz mogła/mógł usiąść, np. mała podkładka z pianki, mały koc. W lesie spędzimy 3 godziny, nie zapomnij wziąć wody oraz drobnej przekąski. Wszystko czego potrzebujesz ze sobą spakuj do podręcznego plecaka. Zabierz ze sobą środek przeciwko kleszczom oraz komarom.

Przyjdź punktualnie na spotkanie.

Prowadząca Diana Czajkowska:
„Jestem przewodniczką kąpieli leśnych, trenerką edukacji w plenerze, dogoterapeutką, instruktorką turystyki rowerowej oraz treserką psów. Przez wiele lat edukowałam ekologicznie dzieci, również te będące w edukacji domowej, Prowadziłam zajęcia dla dorosłych oraz seniorów. Współpracuję z ośrodkami ukierunkowanymi na outdoorowe metody pracy. Widzę w naturze ogromny potencjał do odnowienia, odrodzenia oraz rozwoju. Poprzez swoje zajęcia chcę ci pokazać co możesz dzięki niej zyskać.”

Spacery organizowane z Budżetu Obywatelskiego.

Możliwość zapisu do 05-09-2023 15:45.
5 września / wt
18:00-21:00
Fort Bema
punkt zbiórki - skrzyżowanie ul. Księcia Bolesława i ul. Waldorffa
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona
Ikona telefonu
Skip to content