Spacer Uważności

19 czerwca / sb
11:00
Las Bemowski
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona

Uważność (ang. mindfulness) to takie rodzaj uwagi, który skupiony jest na bezpośrednich doświadczeniach płynących ze zmysłów. Wiele badań naukowych wskazuje na to, że mindfulness ma ogromy wpływ na to jak przeżywamy nasze życie: zmniejsza się stres i napięcie w ciele, poprawia jakość uwagi, pojawia się więcej równowagi emocjonalnej i spokoju. Ćwiczenia uważności to codzienny sposób na wzmocnienie uważności. Nie ma lepszej okazji do praktyki niż spotkanie z przyrodą!

Zapraszamy na spacer z uważnością w Lesie Bemowskim. Podczas wydarzenia poznasz podstawy ćwiczeń uważności i doświadczysz jak wpływają na ciało i umysł, sprawdzisz różne ćwiczenia, które będziesz mógł łatwo przenieść do swojego życia. Zobaczysz, że uważność to wspaniały sposób na czerpanie z pełni życia.

Spotykamy się 19 czerwca o godz. 11:00 przy wejściu głównym do Lasu Bemowskiego przy ul. Kutrzeby. Spacer potrwa około 1h.

Prosimy o zabranie ze sobą koca lub maty – czegoś na czym będzie można swobodnie usiąść lub położyć się na ziemi.

Spacer poprowadzi: Magdalena Kulińska – certyfikowana nauczycielka 8-tygodniowego programu Mindfulness Based Stress Reduction, z wykształcenia psycholog społeczny, trener kompetencji interpersonalnych, praktyk komunikacji empatycznej. Więcej: www.uwaznazmiana.pl

formularz zapisów

Zapisz się, Potwierdź na email zgłoszenie. Tylko Potwierdzone Zgłoszenie jest akceptowane. W razie wątpliwości proszę o kontakt

19 czerwca / sb
11:00
Las Bemowski
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona
Ikona telefonu
Skip to content