Spektakl „Autobus”

30 czerwca / pt
20:00
Klub Karuzela
ul. Konarskiego 85
wstęp wolny

Aktorzy Teatru Zgoda opowiadają widzom o swoim świecie, tajemniczej podróży, bliskości i doświadczeniu straty. W dwóch częściach w zaskakujący sposób oprowadzają publiczność po swoim świecie.

Czym jest Teatr Zgoda?
W teatrze grają osoby dorosłe z doświadczeniem choroby psychicznej, nie jest to jednak teatr osób wyłącznie chorujących .
W grupie grają również osoby zdrowe, przyjaciele teatru Zgoda. Jest to teatr, w którym występują aktorzy amatorzy.

Spektakl ma dwie części
W pierwszej tylko słuchamy, w drugiej – odsłaniamy oczy i oglądamy aktorów na scenie. W pierwszej nie ma nic oprócz dźwięków, w drugiej – pojawia się obraz, światła, aktorzy, ruch sceniczny. Dwie części łączy motyw podróży i perypetie Teatru Zgoda.
– Nasza grupa nigdy nie pracuje z góry narzuconym tekstem – mówi Agata Sidorek, reżyserka spektaklu. – Pojawia się jakieś słowo, potem kolejne i tak powstaje spektakl. W „Autobusie” podróżujemy po naszej wyobraźni i po prostu wymyślamy historie. Niby wszystko jest proste: czekamy na przystanku i nic się nie dzieje, ale ta błaha historia rozrasta się w naszej głowie do ogromnych rozmiarów. Na przykład do absurdalnej sceny, w której nagle znajdujemy się nad wodospadem!

AUTOBUS
Spektakl Teatru Zgoda
12 maja, piątek, godz. 20:00
Klub Studencki Karuzela, ul. Konarskiego 85
Wstęp wolny

Reżyseria: Agata Sidorek
Muzyka: Zbyszek Gozdecki i zespół
Wideo/montaż: Zbyszek Gozdecki
Tekst: Teatr Zgoda
Obsada:
Bożena Borkowska
Ewa Jankowska
Anna Wolska
Zofia Zawadzka
Mariusz Ponurski
Kamil Podogrodzki
Marek Wolski

Zespół muzyczny:
Wiesław Uziębło
Michał Lasocik

30 czerwca / pt
20:00
Klub Karuzela
ul. Konarskiego 85
wstęp wolny
Ikona telefonu

Wpisanie się do newslettera jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych Bemowskiego Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy, zwanego dalej BCK drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 1030). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy z siedzibą w Warszawie (01-459) przy ulicy Górczewskiej 201, które jest Administratorem podanych przeze mnie danych osobowych w celu otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych BCK. Ponadto BCK informuje:Dane podane przez Pana/Panią będą przechowywane do czasu wycofania zgody. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania (sprostowania), usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.Posiada Pan/Pani prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Posiada Pan/Pani prawo do przenoszenia danych. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.W razie pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu z wyznaczonym przez Administratora Inspektorem Ochrony Danych (IOD) pod adresem: ochronadanych@bemowskie.pl Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przekazywane w celu obsługi newslettera upoważnionym pracownikom Administratora i firmie FreshMail Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie (31-406) przy ulicy 29 listopada 155 c; NIP: 6751496393, Regon 123040091, KRS 0000497051 . Pana/Pani dane nie podlegają zautomatyzowanym decyzjom (dane nie są profilowane). Podanie BCK danych osobowych jest dobrowolne lecz niezbędne do otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych BCK.Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 4.05.2016, z późn. zm.) stosowane od 25 maja 2018 roku.

FreshMail.pl