Tymy na szlaku: odc.1 – Chiny i Tybet, Ola i Marcin Tym-Czarnoccy

4 marca / pon
18:30
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Powstańców Śląskich 44
wstęp wolny

„Tymy na szlaku” to przydomek podróżniczy Oli i Marcina – małżeństwa z Bemowa, które postanowiło pobyć w drodze nieco dłużej niż zakłada standardowy urlop. W pierwszym, pilotażowym odcinku opowieści z 3-miesięcznej, azjatyckiej wyprawy z plecakami, usłyszymy jak wyglądały pierwsze przymiarki i przygotowania do całego przedsięwzięcia. Przede wszystkim jednak skupimy się na relacji z podróży po Chinach i Tybecie – prześledzimy trasę wyprawy, porozmawiamy o kulturze (a może jej braku?) Chińczyków, o tym czy warto na coś się nastawiać w Kraju Środka oraz dlaczego Tybet to Tybet a Chiny to Chiny. Dodatkowo podpowiedzi, porady, anegdoty i masa zdjęć.

Ola Tym-Czarnocka: z wykształcenia filolog, z zawodu „ogarniacz” rzeczywistości biurowej, z zamiłowania globtroter, bibliofil i muzyk. Zafascynowana kulturą Azji, marzy o przedreptaniu Ziemi Ognistej, Kaszmiru oraz Krainy Hobbitów, choć serce zostawiła w Bieszczadach.

Marcin Tym-Czarnocki: na co dzień siedzi w bitach i bajtach, ale jak już się ruszy, to daleko. Filmofil, krzyżówkowiec, obieżyświat. Na swojej mapie-zdrapce przymierza się do Wielkiego Kanionu, Japonii i Machu Picchu.

4 marca / pon
18:30
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Powstańców Śląskich 44
wstęp wolny
Ikona telefonu

Wpisanie się do newslettera jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych Bemowskiego Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy, zwanego dalej BCK drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 1030). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy z siedzibą w Warszawie (01-459) przy ulicy Górczewskiej 201, które jest Administratorem podanych przeze mnie danych osobowych w celu otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych BCK. Ponadto BCK informuje:Dane podane przez Pana/Panią będą przechowywane do czasu wycofania zgody. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania (sprostowania), usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.Posiada Pan/Pani prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Posiada Pan/Pani prawo do przenoszenia danych. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.W razie pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu z wyznaczonym przez Administratora Inspektorem Ochrony Danych (IOD) pod adresem: ochronadanych@bemowskie.pl Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przekazywane w celu obsługi newslettera upoważnionym pracownikom Administratora i firmie FreshMail Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie (31-406) przy ulicy 29 listopada 155 c; NIP: 6751496393, Regon 123040091, KRS 0000497051 . Pana/Pani dane nie podlegają zautomatyzowanym decyzjom (dane nie są profilowane). Podanie BCK danych osobowych jest dobrowolne lecz niezbędne do otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych BCK.Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 4.05.2016, z późn. zm.) stosowane od 25 maja 2018 roku.

FreshMail.pl