Warsaw Camerata a?la Carte! – koncert muzyki kameralnej

9 października / pt
19:00
Sala Widowiskowa Bemowskiego Centrum Kultury
ul. Górczewska 201
wstęp wolny

Po wielu miesiącach całkiem przez nas nieplanowanej przerwy, mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na kontynuację cyklu Warsaw Camerata a?la Carte! Zaczynamy od propozycji repertuarowych, które w ubiegłym sezonie cieszyły się dużą popularnością w głosowaniu, ale nie udało się ich zagrać. 

Wykonawcy: Warsaw Camerata Paweł Kos-Nowicki ? dyrygent 

Program jest odpowiedni dla dzieci w wieku szkolnym. 

Finansowanie: Miasto Stołeczne Warszawa 

Współpraca: Kancelaria Adwokacka Marek Małecki, Grupa Strategia 

O projekcie Warsaw Camerata a?la Carte!

Ideą przyświecającą powstaniu cyklu koncertów Warsaw Camerata a? la Carte! jest chęć zorganizowania wydarzeń muzycznych całkowicie zgodnych z oczekiwaniami słuchaczy. Na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że pomysł jest powieleniem działalności instytucji państwowych lub miejskich. Jednak zasadnicza różnica pomiędzy tym przedsięwzięciem a koncertami proponowanymi tradycyjnie polega na tym, że w przypadku cyklu Warsaw Camerata a?la Carte, to właśnie słuchacze mają bezpośredni i decydujący wpływ na repertuar, a nie tylko wybór koncertu, na jaki pójdą. Pomysł ten nieobcy zachodnim salom koncertowym, jest absolutnie innowacyjny w skali naszego kraju. Głosowanie na program odbywa się poprzez stronę internetową a także tradycyjnie na kartach do głosowania, które słuchacze otrzymują wraz z programem na koncercie 

 

Uwaga: Ze względu na stan epidemii Covid-19 podczas koncertu będą stosowane procedury bezpieczeństwa, zgodne z wytycznymi MKiDN w zakresie organizacji wydarzeń kulturalnych.

9 października / pt
19:00
Sala Widowiskowa Bemowskiego Centrum Kultury
ul. Górczewska 201
wstęp wolny
Ikona telefonu
Skip to content