Warsztaty dla dzieci podczas Pikniku Międzykulturowego

12 września / sb
17:00
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Rozłogi 18

Podczas Pikniku Międzykulturowego zapraszamy dzieci do wspólnej zabawy przygotowanej przez Fundację Ocalenie.

W planach zabawy ruchowe, gry planszowe, zajęcia plastyczne, czytanie książek, słuchanie bajek i opowieści, nauka słów w różnych językach – wszystko w wersji wielokulturowej, tak aby dzieci miały okazję poznać nowe zabawy, gry i historie, m.in. z Gruzji, Tadżykistanu, Rosji czy Iranu. Wszystko to w dwóch grupach wiekowych 5-7 lat oraz 8-12.

Pamiętajcie o maseczkach.

Wydarzenie realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020 w Warszawie finansowane ze środków Miasta Stołecznego Warszawa.

Prowadzące:

Tahmina o sobie: Nazywam się Tahmina Rajabova, jestem z Tadżykistanu, mieszkam w Polsce ponad 8 lat.

W Fundacji Ocalenie pracuję jako mentorka kulturowa w Centrum Pomocy Cudzoziemców. Kiedy zdarzy się, że ktoś ma jakiś problem albo kłopot, zawsze staram się mu jak najlepiej pomóc.
Bardzo lubię pracować z ludźmi, a najbardziej z dziećmi. Kocham moją rodzinę, a zwłaszcza swoje dzieci, i uwielbiam spędzać z nimi czas. Czytam, jeżeli mam czas, lubię też podróżować i poznawać nowe miejsca.

Lana o sobie: Nazywam się :Lana Burkadze, pochodzę z Gruzji. W Ocaleniu pracuję jako mentorka kulturowa. Lubię pracować z ludźmi i pomagać im rozwiązywać różne problemy.
W wolnym czasie czytam książki, gram na pianinie lub podróżuję. Lubię poznawać nowe kultury.

 

12 września / sb
17:00
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Rozłogi 18
Ikona telefonu
Skip to content