Warsztaty improwizacji aktorskiej – Gr. 2

8 września / śr
20:00-22:00
Hala Wola, ul. Człuchowska 25
wejście w połowie bazarku od ul. Człuchowskiej
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona

Grupa początkująca – 8 spotkań w środy od 8.09.2021, godz. 20:00-22:00 w Hali Wola.

 

Improwizacja teatralna, wbrew nazwie, nie jest przeznaczona tylko dla aktorów, ani tylko dla ludzi chcących występować na scenie.

Improwizacja teatralna to powrót do czasów dzieciństwa i zabaw, w których nie było rzeczy niemożliwych ani ograniczeń. To sposób na poradzenie sobie w sytuacjach nieprzewidzianych i stresowych. To sposób na sypanie pomysłami jak z rękawa i elastyczność w każdej sytuacji. A przede wszystkim to sposób na otwarcie się i dobrą zabawę.

Jeśli kiedyś próbowałeś znaleźć na szybko jakąś wymówkę, to improwizowałeś. Jeśli kiedyś nie mogłaś znaleźć długopisu i musiałaś użyć czegoś innego w zamian – to improwizowałas również.

Dlaczego więc nie powyżywać by się improwizacyjnie z innymi pozytywnie zakręconymi osobami w każdą środę od września do listopada?

W improwizacji zakochałam się 10 lat temu i widzę, jak pozytywnie mnie ona zmieniła, pomagając w ogarnianiu wyzwań życia prywatnego i zawodowego. Z chęcią pokażę Ci jej najfajniejsze strony.

 

 

Warsztaty organizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego.

 

formularz zapisu

Zapisz się, Potwierdź na email zgłoszenie. Tylko Potwierdzone Zgłoszenie jest akceptowane. W razie wątpliwości proszę o kontakt

8 września / śr
20:00-22:00
Hala Wola, ul. Człuchowska 25
wejście w połowie bazarku od ul. Człuchowskiej
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona
Ikona telefonu
Skip to content