Warsztaty przyrodnicze

30 marca / czw
16:00
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Rozłogi 18
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona

Zapraszamy uczestników w wieku 10-13 lat do udziału w kreatywnych warsztatach geograficzno-biologicznych. W czasie zajęć razem z bohaterem zajęć Pawłem Edmundem Strzeleckim, który był podróżnikiem, geologiem, geografem, badaczem i odkrywcą odwiedzimy Australię i zajmiemy się badaniem minerałów. W drugiej części poznamy Ludwika Hirszfelda i zajmiemy się układem krwionośnym.
Zajęcia poprowadzą edukatorki z Fundacji Sofijka – edukacja i rozwój.
Powyższe warsztaty realizowane są w ramach projektu „Kreatywnie i efektywnie o naukach przyrodniczych – warsztaty dla młodych warszawiaków”. Udział w projekcie jest bezpłatny ze względu na dofinansowanie ze środków m.st. Warszawy.

Kilka słów o fundacji:

Fundacja Sofijka-edukacja i rozwój z siedzibą w Brwinowie, działa od marca 2019 roku. Główną misją Fundacji jest popularyzowanie wiedzy o Polkach i Polakach, którzy w sposób szczególny wyróżnili się swoimi działaniami i /lub dokonaniami oraz wspieranie twórczości, kreatywności i rozwoju dzieci oraz młodzieży.

Naszą misję realizujemy między innymi poprzez organizację takich warsztatów jak:

  • Pokój Zagadek o Wielkich Polkach i Polakach,
  • Bitwa Warszawska 1920 r.,
  • Średniowiecze w Polsce,
  • Dookoła świata z polskimi podróżnikami,
  • Mikołaj Kopernik interaktywnie,

W ciągu 4 lat nasza Fundacja zrealizowała 30 projektów, w których w sumie wzięło udział ponad 10 300 uczestników, głównie w wieku szkolnym.

formularz zapisu

Zapisz się, Potwierdź na email zgłoszenie. Tylko Potwierdzone Zgłoszenie jest akceptowane. W razie wątpliwości proszę o kontakt

30 marca / czw
16:00
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Rozłogi 18
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona
Ikona telefonu
Skip to content