Warsztaty „Włoskie klimaty”

4 listopada / pt
Warsztaty „Włoskie klimaty”
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona

Bemowskie Centrum Kultury zaprasza na warsztaty „Włoskie klimaty” realizowane w ramach Projektu „Poznajemy i współtworzymy kulturę sąsiadów”.

W ramach warsztatów uczestnicy zapoznają się istotnymi elementami kultury włoskiej, której przedstawiciele mieszkają w Polsce.

Instruktor – zawodowy muzyk i pedagog zapozna uczestników z kulturą i tradycjami ludowymi Włoch poprzez wspólną zabawę muzyczną.

Uczestnicy warsztatów poznają popularne włoskie piosenki, które będą mogli przedstawić na scenie podczas koncertu „Włoskie klimaty”, zaplanowanego na 24 listopada w sali widowiskowej Bemowskiego Centrum Kultury przy ul. Górczewskiej 201 w Warszawie. W programie warsztatów znajdą się również ćwiczenia oddechowe, ćwiczenia emisyjne, nauka piosenek i wspólnego śpiewu wielogłosowego. Ponadto uczestnicy warsztatów będą mieli okazję zapoznać się ze sztuką i kinem włoskim.

 

Prowadzący warsztaty:

Andrei Mikulchyk – wokalista, muzyk, pedagog, śpiewak operowy z Białorusi z dużym doświadczeniem scenicznym. Uczył się w Liceum Muzycznym w Mołodeczno (Białoruś), był uczniem klas mistrzowskich z Maestro Marco Borroni (Teatr Alla Scala w Mediolanie), z Władysławem Sulimskim (solista Teatru Maryjskiego i Teatru Wielkiego w Moskwie). Aktualnie – uczeń Maestro Paolo De Napoli z Florencji. Uczestnik koncertów i spektakli teatralnych w wielu krajach Europy, współorganizator koncertów i oper.

 

Terminy warsztatów:

Sala widowiskowa ul. Górczewska 201;
4, 8, 17, 22 listopada, godz. 18:00-21:00

Sala (I piętro) ul. Powstańców Śląskich 44;
6 listopada, godz. 12:00-15:00
15 listopada, godz. 18:00-20:00
19 listopada, godz. 16:30-19:30

 

formularz zapisu

Zapisz się, Potwierdź na email zgłoszenie. Tylko Potwierdzone Zgłoszenie jest akceptowane. W razie wątpliwości proszę o kontakt

4 listopada / pt
Warsztaty „Włoskie klimaty”
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona
Ikona telefonu
Skip to content