Warsztaty wzmacniające dla kobiet 40+, cykl warsztatów o myśleniu

20 września / śr
18:00-20:00
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Rozłogi 18
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona

Twój sposób myślenia o sobie i świecie determinuje Twoje poczucie satysfakcji, spełnienia, radość z życia, Twoje relacje. Nie wierzysz? Sprawdź to!

A możesz to zrobić przychodząc na cykl warsztatów o myśleniu, który rozpoczyna się już z początkiem września.

 

A czemu o myśleniu? Bo myślenie jest jednym, może nawet najważniejszym obszarem kształtowania nas jako ludzi. Mamy średnio 6200 myśli dziennie i choć większość jest nieświadoma (na szczęście!), to jednak możemy mieć wpływ na to jak, kiedy i co myślimy. I przyjrzenia się swojemu sposobowi myślenia, do jego weryfikacji, ewentualnego zmodyfikowania będę Cię zapraszać na 3 kolejnych warsztatach z tego cyklu.

 

Na warsztatach będziesz mieć okazję:

  • przyjrzeć się swojemu sposobowi myślenia, wychwycić to co wspierające i próbować to wzmacniać,
  • sprawdzić, jak myślenie wpływa na mówienie, czyli zweryfikujesz na ile konstruktywne Twoje jest komunikowanie się ze sobą i ze światem, w kontekście myśli, które masz każdego dnia
  • zastanowisz się i zaplanujesz – jak myślenie przerodzić w działanie, czyli o przekuwaniu marzeń, pragnień, potrzeb w cel, plan, strategię.

 

Na drugim warsztacie 20 września pn. Myślę, mówię, jestem! – warsztat o konstruktywnym myśleniu, komunikowaniu się, dobrym życiu:

  • zrozumiesz, jak myślenie może wspierać lub zaburzać Twoje komunikowanie się ze sobą i ludźmi;
  • zdiagnozujesz, które komunikaty płyną z głębi Ciebie, są zgodne z Twoimi potrzebami, są Twoją prawdą;
  • dowiesz się, co robić, aby być „blisko siebie”;
  • poznasz metody na odczarowanie nieprawdziwych przekonań.

 

Agnieszka Sokolnicka o sobie:

Od 2020 roku prowadzę inicjatywę „Kobieca Pełnia Życia”, w ramach której organizuję i prowadzę warsztaty, spacery w lesie, inne społeczne działania. Jako trenerka specjalizuję się w temacie dot. komunikowania się włączającego oraz relacji dorosłych dzieci z dojrzałymi rodzicami. Prowadzę także warsztaty dla dorosłych osób starszych, np. z kompetencji cyfrowych czy funkcji poznawczych.

Jestem absolwentką Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego Ośrodka Intra, certyfikowaną trenerką gry coachingowej Podróż Bohatera, uczestniczką licznych kursów z tutoringu, komunikacji, mentoringu, języka ciała.

Zawodowo koordynuję inkubator innowacji społecznych i pracuję z innowatorami i innowatorkami oraz ekspertami i ekspertkami z obszarów senioralnych. Sama jestem wolontariuszką i liderką wolontariatu w Stowarzyszeniu mali bracia Ubogich oraz Centrum Aktywności Międzypokoleniowej Nowolipie w Warszawie.

Prywatnie jestem matką i żoną, pasjonatką gór, lasów i łąk oraz polskiej muzyki alternatywnej.

 

Projekt realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Logo budżetu obywatelskiego

formularz zapisu

Zapisz się, Potwierdź na email zgłoszenie. Tylko Potwierdzone Zgłoszenie jest akceptowane. W razie wątpliwości proszę o kontakt

20 września / śr
18:00-20:00
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Rozłogi 18
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona
Ikona telefonu
Skip to content