Warsztaty wzmacniające dla kobiet 40+, cykl warsztatów o myśleniu

18:00-20:00
ul. Rozłogi 18
Twój sposób myślenia o sobie i świecie determinuje Twoje poczucie satysfakcji, spełnienia, radość z życia, Twoje relacje. Nie wierzysz? Sprawdź to!
A możesz to zrobić przychodząc na cykl warsztatów o konstruktywnym myśleniu.
A czemu o myśleniu? Bo myślenie jest jednym, może nawet najważniejszym obszarem kształtowania nas jako ludzi. Mamy średnio 6200 myśli dziennie i choć większość jest nieświadoma (na szczęście!), to jednak możemy mieć wpływ na to jak, kiedy i co myślimy. I przyjrzenia się swojemu sposobowi myślenia, do jego weryfikacji, ewentualnego zmodyfikowania będę Cię zapraszać na 3 kolejnych warsztatach z tego cyklu.
Na warsztatach będziesz mieć okazję:
- przyjrzeć się swojemu sposobowi myślenia, wychwycić to co wspierające i próbować to wzmacniać,
- sprawdzić, jak myślenie wpływa na mówienie, czyli zweryfikujesz na ile konstruktywne Twoje jest komunikowanie się ze sobą i ze światem, w kontekście myśli, które masz każdego dnia
- zastanowisz się i zaplanujesz – jak myślenie przerodzić w działanie, czyli o przekuwaniu marzeń, pragnień, potrzeb w cel, plan, strategię.
Na trzecim warsztacie 4 października pn. Myślenie przekute w działanie – warsztat o wprowadzaniu w życie myśli, marzeń, pragnień:
- sprawdzisz, które myśli są konstruktywne i które chcesz wdrożyć w życie;
- zarobisz mapę myśli i odkryjesz nowe obszary swojego potencjału;
- zaplanujesz działania, przybliżające Cię do realizacji myśli, pragnień, marzeń.
Agnieszka Sokolnicka o sobie:
Od 2020 roku prowadzę inicjatywę „Kobieca Pełnia Życia”, w ramach której organizuję i prowadzę warsztaty, spacery w lesie, inne społeczne działania. Jako trenerka specjalizuję się w temacie dot. komunikowania się włączającego oraz relacji dorosłych dzieci z dojrzałymi rodzicami. Prowadzę także warsztaty dla dorosłych osób starszych, np. z kompetencji cyfrowych czy funkcji poznawczych.
Jestem absolwentką Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego Ośrodka Intra, certyfikowaną trenerką gry coachingowej Podróż Bohatera, uczestniczką licznych kursów z tutoringu, komunikacji, mentoringu, języka ciała.
Zawodowo koordynuję inkubator innowacji społecznych i pracuję z innowatorami i innowatorkami oraz ekspertami i ekspertkami z obszarów senioralnych. Sama jestem wolontariuszką i liderką wolontariatu w Stowarzyszeniu mali bracia Ubogich oraz Centrum Aktywności Międzypokoleniowej Nowolipie w Warszawie.
Prywatnie jestem matką i żoną, pasjonatką gór, lasów i łąk oraz polskiej muzyki alternatywnej.
Projekt realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego.