Warsztaty wzmacniające dla kobiet 40+ „Poczuj, nazwij, przeżyj – emocje w Twoim życiu”

26 kwietnia / śr
18:00
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Rozłogi 18
wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy

Pewnie nikogo nie trzeba nikogo przekonywać, że emocje są ważne, że ich przeżywanie pomaga przetrwać codzienność, a ich konstruktywne wyrażanie prowadzi do zaspokojenia potrzeb. Na kolejnym cyklu pn. „Poczuj, nazwij, przeżyj – emocje w Twoim życiu” będę chciała przybliżać tematykę emocji, bo wciąż jest nieoczywista, trudna, wymaga zgłębienia. Sama przez wiele lat żyłam w przekonaniu, że emocje, jakie są, każdy widzi, więc po co jest roztrząsać. Na szczęście dojrzałam do innego spojrzenia na emocje moje i innych osób i chcę się dzielić tą zmienioną perspektywą. Dodam, że perspektywa wciąż ewoluuje, bo potencjał w temacie emocji zdaje się być nieskończony.

 

Zapraszam więc wszystkie osoby, które czują, że potrzebują przyjrzeć się swoim emocją z bliska, acz w bezpiecznych okolicznościach grupy warsztatowej, w oparciu o sprawdzone metody psychoedukacji. Dodam, zdradzając niespodziankę, że zaprosiłam psycholożkę Agnieszkę Opach, założycielkę Ośrodka Mamy Emocje do poprowadzenia drugiego warsztatu.

 

Na II warsztacie w dniu 26 kwietnia (zapisy dotyczą tylko tego terminu!) – Emocje w moim świecie – jak je przeżywać?

– Przeanalizujemy emocje pożądane i niechciane

– Poznamy metody wyrażania trudnych emocji

 

Na III warsztacie w 10 maja – Z emocjami za pan brat – jak doświadczać emocji na co dzień?

– Pomedytujemy emocje w bełkocie

– Pójdziemy na randkę z sercem

– Usłyszymy w emocje w muzyce

 

Gościni najbliższych warsztatów Aga Opach o sobie:

Jestem psychologiem z wykształceniem pedagogicznym, interwentem kryzysowym i mediatorem rodzinnym. Od wielu lat wspieram i towarzysze dzieciom, nastolatkom oraz dorosłym w kryzysach i trudnościach, jakie napotkali w swoim życiu. Ukończyłam społeczną psychologię kliniczną, interwencję kryzysową oraz pedagogikę. Mam na swoim koncie wiele szkoleń, kursów i warsztatów. Dzięki temu mogę korzystać z wielu metod. W swojej pracy kieruję się dobrem klienta, dbam o to, aby atmosfera była bezpieczna, oparta na empatii i pełnej akceptacji.

Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki wspaniałych dzieciaków. Moja córka i syn uczą mnie każdego dnia. To dzięki nim odkrywam codziennie bycie „tu i teraz”, uważność na drugiego człowieka, a także siłę relacji rodzic –dziecko, tak jedynej i wyjątkowej. To One dały początek i  nazwę Ośrodka, którego jestem Twórczynią „ Mamy Emocje” mówiąc, że przecież to istota pracy psychologa: Emocje, a wszyscy je Mamy.

 

Agnieszka Sokolnicka o sobie:

Od 2020 roku prowadzę inicjatywę „Kobieca Pełnia Życia”, w ramach której organizuję i prowadzę warsztaty, spacery w lesie, inne społeczne działania. Jako trenerka specjalizuję się w tematach dot. dobrostanu, komunikowania się, także inkluzywnego, asertywności, zmiany.

Jestem absolwentką Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego Ośrodka Intra, certyfikowaną trenerką gry coachingowej Podróż Bohatera, uczestniczką licznych kursów z tutoringu, komunikacji, mentoringu; obecnie odbywam kurs Trening Świadomości Ciała, Myśli, Emocji, Relacji.

Zawodowo koordynuję inkubator innowacji społecznych i pracuję z innowatorami i innowatorkami oraz ekspertami i ekspertkami z obszarów senioralnych. Sama jestem wolontariuszką i liderką wolontariatu w Stowarzyszeniu mali bracia Ubogich.

Prywatnie jestem matką i żoną, pasjonatką gór, lasów i łąk oraz polskiej muzyki alternatywnej.

Projekt realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Formularz Zapisu

Zapisz się, Potwierdź na email zgłoszenie. Tylko Potwierdzone Zgłoszenie jest akceptowane. W razie wątpliwości proszę o kontakt

26 kwietnia / śr
18:00
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Rozłogi 18
wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy
Ikona telefonu
Skip to content