Warsztaty z wystąpień publicznych

20 listopada / nd
10:00
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Rozłogi 18
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona

Wystąpienia publiczne to Twój koszmar? Podczas prezentacji zjada Cię stres? Nie możesz znieść wpatrzonych w ciebie oczu widowni, a głos więźnie Ci w gardle? Może zatem warto dać szansę improwizacji, aby nieco oswoić tę bestię? Nazywam się Aśka Mazewska i jestem aktorką (Teatr Itakzagramy) oraz improwizatorką (Teatr Improwizacji Afront, Ohana – międzynarodowy projekt improwizacji, Teatr Komedii Impro w Łodzi) z 12-letnim stażem. Z perspektywy doświadczenia zauważam, jak bardzo improwizacja otwiera, pomaga na łatwiejsze nawiązanie kontaktu z drugim człowiekiem oraz na stawienie czoła niespodziewanemu. Osoby, które pod moim kierunkiem zaczęły przygodę z improwizacją, także potwierdzają to, że impro bardzo ułatwia im działanie w życiu i w pracy. Zapraszam Was zatem na 6-godzinne warsztaty, podczas których spróbujemy oswoić wystąpienia publiczne przy pomocy zarówno improwizacji, jak i technik aktorskich.

Spróbujemy wspólnie znaleźć odpowiedź na pytanie, co najbardziej blokuje nas w wystąpieniach publicznych i jak sobie z tym poradzić.

Popracujemy trochę nad dykcją, artykulacją i impostacją, abyśmy byli lepiej słyszalni. Poznamy kilka aktorsko- improwizatorskich sposobów na rozluźnienie się i pozbycie się stresu związanego z wystąpieniem przed innymi ludźmi.

Poznamy kilka technik, dzięki którym nasze prezentacje i wystąpienia będą ciekawsze i bardziej przykuwające uwagę.

A przede wszystkim poszukamy w tym wszystkim przyjemności, bo w końcu o to w tym wszystkim chodzi.

Warsztaty organizowane z Budżetu Obywatelskiego.

formularz zapisu

Zapisz się, Potwierdź na email zgłoszenie. Tylko Potwierdzone Zgłoszenie jest akceptowane. W razie wątpliwości proszę o kontakt

20 listopada / nd
10:00
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Rozłogi 18
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona
Ikona telefonu
Skip to content