Zarobił miliony – wielkie banki go nienawidzą, czyli jak stracić oszczędności życia w jeden dzień

7 października / czw
19:00
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Rozłogi 18
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona
Internet pełen jest kuszących ofert inwestycji mających przynieść krociowe zyski: kryptowaluty, Forex, kondohotele, debiuty międzynarodowych korporacji… Reklamowane jako „sekret fortuny”, który „wielki banki chcą przed Tobą ukryć”, podczas gdy „każdy może zarabiać nawet 1000 dolarów w godzinę!” Fałszywe artykuły prasowe będą Cię przekonywać, że właśnie w ten sposób swój majątek zbudowali znani celebryci i biznesmeni. W rzeczywistości to wspaniały sposób na stracenie oszczędności życia w godzinę! Jak nie dać się oszukać na rynku nowych inwestycji, jakim ofertom nie ufać, a jakie traktować z dystansem – o tym dowiesz się z wykładu.
Sylwetka prelegenta:

Jędrzej Kupczyński – Były Prezes Towarzystwa Paragraf 22. Absolwent studiów prawniczych na Uniwersytecie Warszawskim oraz aplikacji prokuratorskiej w Krajowej Szkole Sądownictwa i Prokuratury. Prokurator zajmujący się przestępczością finansową. Pasjonat kryminalistyki, specjalizujący się w zagadnieniach otwierania zamków i pokonywania mechanicznych zabezpieczeń mienia. Współautor książki poświęconej tej tematyce.

Informacja o Partnerze:
Towarzystwo Inicjatyw Prawnych i Kryminalistycznych Paragraf 22 to organizacja zrzeszająca młodych przedstawicieli zawodów prawniczych oraz inne osoby, których praca zawodowa lub zainteresowania związane są z szeroko rozumianymi zagadnieniami prawnymi. Nazwa ?Paragraf 22? w sposób oczywisty nawiązuje do powieści J. Hellera wyśmiewającej mechanizmy społeczne rządzące się logiką absurdu. Również my tropimy prawne niedorzeczności, poddajemy je pod dyskusję, skłaniamy do refleksji i proponujemy rozwiązania mające na celu ich wyeliminowanie.
Członkami Paragrafu 22 są prawnicy i absolwenci innych kierunków studiów, których ? choć wybrali różne ścieżki kariery ? łączy idea dalszego rozwoju własnych umiejętności, poszerzania wiedzy oraz wykorzystywania posiadanego potencjału dla dokonywania zmian w otaczającym świecie. Naszym celem jest przede wszystkim popularyzowanie wiedzy z zakresu prawa, nauk prawnych i kryminalistyki, poszerzanie polskiego dorobku w tym zakresie, jak również podnoszenie świadomości prawnej oraz wspieranie rozwoju społeczeństwa obywatelskiego i upowszechnianie wartości demokratycznych.
Paragraf 22 jest organizacją pożytku publicznego, na którą można wpłacać 1% podatku podając nr KRS: 0000554931

Wydarzenie finansowane z Budżetu Obywatelskiego 2021.

formularz zapisu

Zapisz się, Potwierdź na email zgłoszenie. Tylko Potwierdzone Zgłoszenie jest akceptowane. W razie wątpliwości proszę o kontakt

7 października / czw
19:00
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Rozłogi 18
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona
Ikona telefonu
Skip to content