21. Latawce na Bemowie


Latawcowe Mistrzostwa Warszawy w konkurencji latawców płaskich i skrzynkowych (Lotnisko Bemowo, 7.10.2018 r. ? niedziela)

Mistrzostwa są eliminacjami do mistrzostw Polski. Oprócz konkursu – latawców płaskich i skrzynkowych, dla dzieci do lat 14, przeprowadzimy też konkursy latawców akrobacyjnych i ?Open?, w których wystartują starsi zawodnicy. Zawody latawcowe w Polsce, powszechnie zwane ?Świętem Latawca?, mają ponad 50-letnią historię i odbywają się pod patronatem Aeroklubu Polskiego.

Sześć godzin w latawcowych klimatach, to ogromna radość i sporo emocji – wszak to poważna walka o tytuł Mistrza Warszawy. Słowem, to wspaniała impreza rekreacyjna na świeżym powietrzu z elementami prawdziwego sportu. Będą puchary, nagrody i dyplomy. Oprócz świetnej zabawy, postaramy się o kilka atrakcji dodatkowych.

Będą też pokazy latawców sportowo-rekreacyjnych, sylwetkowych i reklamowych. Nie zabraknie też FABRYKI LATAWCZYKA tzn. miejsca, w którym będzie można zbudować latawiec z bambusa i kawałka papieru, pokolorować kredkami i cieszyć się jak świetnie lata.

 

Wejście od ul. Piastów Śląskich ? brama naprzeciw ul. Żołnierzy Wyklętych.

Wszystkich fanów latawcowego szaleństwa serdecznie zapraszamy na lotnisko!

fot. Izabela Kwasiborska

Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!