Mindfulness dla nastolatków – spotkanie wprowadzające dla rodziców i nastolatków

6 kwietnia / wt
18:00-19:00
on-line / Zoom
wstęp wolny, obowiązują zapisy

Spotkanie to jest wstępem do rozpoczynającego się 20 kwietnia cyklu Mindfulness dla nastolatków.

Zapraszamy rodziców i nastolatków na spotkanie w ramach projektu Mindfulness na Bemowie poświęcone mindfulness dla nastolatków (14-19 lat). Spotkanie to jest wstępem do rozpoczynającego się 20 kwietnia cyklu Mindfulness dla nastolatków.

Czas dorastania to trudny okres w którym zarówno ciało jak i umysł młodych ludzi doświadczają głębokich zmian. Pojawiają się trudności związane z emocjami, relacjami, krytycznymi myślami i szkołą. Jak to wszystko przetrwać?

Mindfulness to praktyka polegająca na dostrzeganiu bieżących doświadczeń, która pomaga nabrać dystansu do natrętnych myśli i trudnych emocji. Dzięki mindfulness mamy możliwość odnalezienia spokoju wewnętrznego i emocjonalnej równowagi. Proste codzienne ćwiczenia uwagi dają dorastającym młodym ludziom narzędzia do rozwijania umiejętności koncentracji, świadomości własnego ciała, emocji, bycia uważnym zarówno na siebie, jak i innych.

Program spotkania:

  • co to jest mindfulness i jak działa?
  • podstawy praktyki uważności
  • program i organizacja spotkań dla młodzieży

Prowadząca – Magdalena Kulińska – certyfikowana nauczycielka 8-tygodniowego programu Mindfulness Based Stress Reduction, ukończyła kurs dla edukatorów mindfulness dla dzieci i młodzieży fundacji Mindful Schools oraz szkolenie Mindful Education. Z wykształcenia psycholog społeczny, trener kompetencji interpersonalnych, praktyk komunikacji empatycznej. Więcej: www.uwaznazmiana.pl

Projekt Mindfulness na Bemowie jest realizowany ze środków Budżetu Obywatelskiego 2021.

formularz zapisu

Zapisz się, Potwierdź na email zgłoszenie. Tylko Potwierdzone Zgłoszenie jest akceptowane. W razie wątpliwości proszę o kontakt

6 kwietnia / wt
18:00-19:00
on-line / Zoom
wstęp wolny, obowiązują zapisy
Ikona telefonu
Skip to content