Archiwum 2018


Leci z nami pilot

Spotkanie z Alicją Szalską i Szymonem Krawczykiem – pilotami latawcowymi
24 listopada 2018 (sobota), godz. 12.00 WSTĘP WOLNY

        

Sala widowiskowa Bemowskiego Centrum Kultury, ul. Górczewska 201
Więcej informacji…21. Latawce na Bemowie

Latawcowe Mistrzostwa Warszawy w konkurencji latawców płaskich i skrzynkowych
7 października 2018 (niedziela)

       

Lotnisko Bemowo (brama przy ul. Piastów Śląskich vis a vis ul. Żołnierzy Wyklętych)
Więcej informacji…

fot. Marta Czermak

MAZOVIA DRONE RACING

Ogólnopolskie Zawody Dronów Wyścigowych zaliczane do PUCHARU POLSKI w konkurencji F3U
8-9 września 2018 (sobota-niedziela)

        

Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie, boiska otwarte Studium Wychowania Fizycznego
przy ul. Kartezjusza 1 (obok Stadionu WAT)
Więcej informacji…

fot. https://www.flickr.com/photos/airsports_fai/

8. Bitwa o Bemowo
Ogólnopolskie Zawody modeli do walki powietrznej ESA Aircombat (WWI, WWII)

8 września 2018 (sobota)

         

Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie, płyta główna Stadionu WAT
przy ul. Kartezjusza 1
Więcej informacji…

fot. Andrzej Heldwein

Nasi Mistrzami Polski!

         

W dniach 15-17 czerwca br. na Lotnisku Modelarskim „KOCZARGI” przeprowadzone zostały kolejne Mistrzostwa Polski modeli szybowców wyrzucanych z ręki, w konkurencji F3K. W zawodach uczestniczyło trzech reprezentantów Aeromodelklubu BCK. Z dumą informujemy, że Michał Sokołowski został Mistrzem Polski, Cezary Janas – srebrnym medalistą, a trzeci nasz reprezentant – Arkadiusz Witkowski uplasował się na miejscu 16. Gratulujemy!!! W mistrzostwach uczestniczyło 29 pilotów z całej Polski, w tym aż 8 Juniorów. Cieszy fakt, że ta interesująca konkurencja ma coraz więcej zwolenników – zwłaszcza wśród młodzieży.
Galeria zdjęć…


MISTRZOSTWA POLSKI Modeli Szybowców RC w konkurencji F3K

            

Konkurencja modeli szybowców R/C wyrzucanych z ręki – F3K jest stosunkowo „młodą” dyscypliną modelarstwa, która zdobywa coraz większą popularność – także wśród ludzi „po pięćdziesiątce”. Status klasy mistrzowskiej nadano jej w roku 2007, a już 4 lata później odbyły się pierwsze mistrzostwa świata.
Więcej informacji…


Młodzi Modelarze-Lotnicy na Start

         

Więcej informacji…


f3p


Program   |   Informacja   |   Regulamin   |   Zgłoszenie   |   Plakat   |   Wyniki


Pismo organizacyjne  |  Regulamin  |  Zgłoszenie  |  Protokół – sprawozdanie  |  Certyfikat  |  Wyniki POL

Zaproszenie WA  |  Plakat WA  |  Zgłoszenie WA  |  Wyniki WA 

Finał Ogólnopolski – prace laureatów

Kategoria Młodzików

Kategoria Juniorów Młodszych

Kategoria Juniorów

Finał Warszawski – prace laureatów

Ikona telefonu

Wpisanie się do newslettera jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych Bemowskiego Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy, zwanego dalej BCK drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 1030). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy z siedzibą w Warszawie (01-459) przy ulicy Górczewskiej 201, które jest Administratorem podanych przeze mnie danych osobowych w celu otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych BCK. Ponadto BCK informuje:Dane podane przez Pana/Panią będą przechowywane do czasu wycofania zgody. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania (sprostowania), usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.Posiada Pan/Pani prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Posiada Pan/Pani prawo do przenoszenia danych. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.W razie pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu z wyznaczonym przez Administratora Inspektorem Ochrony Danych (IOD) pod adresem: ochronadanych@bemowskie.pl Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przekazywane w celu obsługi newslettera upoważnionym pracownikom Administratora i firmie FreshMail Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie (31-406) przy ulicy 29 listopada 155 c; NIP: 6751496393, Regon 123040091, KRS 0000497051 . Pana/Pani dane nie podlegają zautomatyzowanym decyzjom (dane nie są profilowane). Podanie BCK danych osobowych jest dobrowolne lecz niezbędne do otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych BCK.Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 4.05.2016, z późn. zm.) stosowane od 25 maja 2018 roku.