Latawcowe Mistrzostwa Warszawy w konkurencji latawców płaskich i skrzynkowych
7 października 2018 (niedziela)

Lotnisko Bemowo (brama przy ul. Piastów Śląskich vis a vis ul. Żołnierzy Wyklętych)

MAZOVIA DRONE RACING

Ogólnopolskie Zawody Dronów Wyścigowych zaliczane do PUCHARU POLSKI w konkurencji F3U
8-9 września 2018 (sobota-niedziela)

Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie, boiska otwarte Studium Wychowania Fizycznego
przy ul. Kartezjusza 1 (obok Stadionu WAT)

8. Bitwa o Bemowo
Ogólnopolskie Zawody modeli do walki powietrznej ESA Aircombat (WWI, WWII)

8 września 2018 (sobota)

Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie, płyta główna Stadionu WAT
przy ul. Kartezjusza 1

Nasi Mistrzami Polski!

W dniach 15-17 czerwca br. na Lotnisku Modelarskim ?KOCZARGI? przeprowadzone zostały kolejne Mistrzostwa Polski modeli szybowców wyrzucanych z ręki, w konkurencji F3K. W zawodach uczestniczyło trzech reprezentantów Aeromodelklubu BCK. Z dumą informujemy, że Michał Sokołowski został Mistrzem Polski, Cezary Janas – srebrnym medalistą, a trzeci nasz reprezentant – Arkadiusz Witkowski uplasował się na miejscu 16. Gratulujemy!!! W mistrzostwach uczestniczyło 29 pilotów z całej Polski, w tym aż 8 Juniorów. Cieszy fakt, że ta interesująca konkurencja ma coraz więcej zwolenników ? zwłaszcza wśród młodzieży.

MISTRZOSTWA POLSKI Modeli Szybowców RC w konkurencji F3K

Konkurencja modeli szybowców R/C wyrzucanych z ręki ? F3K jest stosunkowo ?młodą? dyscypliną modelarstwa, która zdobywa coraz większą popularność ? także wśród ludzi ?po pięćdziesiątce?. Status klasy mistrzowskiej nadano jej w roku 2007, a już 4 lata później odbyły się pierwsze mistrzostwa świata.

Młodzi Modelarze-Lotnicy na Start

f3p

Program   |   Informacja   |   Regulamin   |   Zgłoszenie   |   Plakat   |   Wyniki

Pismo organizacyjne  |  Regulamin  |  Zgłoszenie  |  Protokół ? sprawozdanie  |  Certyfikat  |  Wyniki POL