Polityka prywatności

Ostatnia aktualizacja : 25 maja 2018 r.

Korzystacie Państwo ze strony www.bemowskie.pl, która jest własnością Bemowskiego Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy (BCK) z siedzibą w Warszawie (01-459) przy ulicy Górczewskiej 201, zwanego dalej BCK.

Polityka prywatności określa podejście BCK do informacji osobistych i danych osobowych Użytkowników, które zostały podane podczas korzystania z serwisów www (w tym: bemowskie.pl, strefazajęc.pl – w części dostępnej tylko dla BCK a dotyczącej zajęć oraz sprzedaży biletów). Poniżej przedstawiono dodatkowe procedury ochrony prywatności. Prosimy o zapoznanie się z treścią Polityki Prywatności przed skorzystaniem z usług naszej strony www, poczty email (domena @bemowskie.pl) i strefyzajęc.pl (w części dostępnej tylko dla realizacji zadań BCK) z podaniem jakichkolwiek danych. BCK informuje, że respektując prawo do prywatności, gromadzi tylko te dane osobowe, które są niezbędne przy elektronicznej rejestracji Użytkownika w systemach zapisu na wszelkie formy aktywności oraz ich obsługi w ramach działalności statutowej BCK. Ponadto dane osobowe, otrzymywane od Użytkowników są wykorzystywane wyłącznie przez BCK w celach służbowych (np. wysłania odpowiedzi na pytania Użytkownika), dane są gromadzone tylko przez okres niezbędny do realizacji celu w jakim nastąpiło przekazanie danych i obowiązków ustawowych wynikających z przepisów szczegółowych, jakie musi spełniać BCK (okresy przechowywania danych na potrzeby, np. ZUS, US). Dane osobowe nie są udostępniane żadnym innym podmiotom (poza firmami świadczącymi usługi polegające na obsłudze systemów zapisu na zajęcia BCK, gromadzeniu i przechowywaniu danych, poczty elektronicznej i firmom serwisowym).

Zalecenia przy przesyłaniu danych osobowych

Dokładamy wszelkich starań, aby zabezpieczyć dane osobowe w trakcie przekazywania ich przez Użytkownika oraz, aby je ochronić przed utratą, niewłaściwym wykorzystaniem, dostępem ze strony osób niepowołanych, ujawnieniem, zmianą lub zniszczeniem. Jednakże należy pamiętać, iż przesyłanie danych drogą mailową w sposób niezaszyfrowany ze strony Użytkownika – naraża dane na niebezpieczeństwo „przechwycenia” przez osoby niepowołane. Zalecamy stosowanie odpowiednich zabezpieczeń poczty e-mail lub standardów, jakie są przyjęte przez BCK w zakresie przesyłania informacji zawierających dane osobowe przez dedykowane aplikacje szyfrujące. W przypadku chęci skorzystania ze standardów obowiązujących w BCK prosimy o kontakt z inspektorem ochrony danych BCK.

Media Społecznościowe i inne strony www

Na naszej stronie www mogą znajdować się linki lub odsyłacze do innych stron internetowych, których nie obejmują postanowienia niniejszej Polityki prywatności. Zachęcamy Państwa do zapoznawania się z treścią odpowiedniej polityki w przypadku każdej z odwiedzanych witryn internetowych. Ponieważ BCK nie jest w stanie kontrolować zbieranych tam danych wiec nie ponosi żadnej odpowiedzialności za informacje i usługi świadczone przez inne instytucje (np. portale społecznościowe lub strony www współpracujących z nami osób i instytucji), do których odnośniki i połączenia znajdują się na stronach niniejszego serwisu www.

Wszelkie prawa do całej zawartości strony internetowej jest zastrzeżona. Serwis www zawiera elementy chronione prawem autorskim, znaki towarowe oraz inne oryginalne materiały. Użytkownik ma prawo do pobierania oraz drukowania całych stron lub fragmentów serwisu pod warunkiem nienaruszania praw autorskich oraz praw o rejestracji znaków towarowych. Żadna część serwisu nie może być w celach komercyjnych kopiowana w całości lub części, transmitowana elektronicznie lub w inny sposób, modyfikowana, linkowana lub wykorzystywana – bez uprzedniej pisemnej zgody.

Newsletter BCK

Prowadzimy na naszej stronie www.bemowskie.pl oraz przy wielu organizowanych przez nas wydarzeniach zapisy do naszego newslettera (często zapisy maja również formę tradycyjną – papierową). Za pomocą newslettera informujemy wszystkie zainteresowane osoby o organizowanej przez nas ofercie zajęć i wydarzeniach kulturalnych BCK. Podanie nam swojego adresu e-mail, który wykorzystujemy w bazie newsletter jest zawsze dobrowolne.

Ochrona prywatności dzieci

Wiemy, jak ważna jest ochrona prywatności dzieci w Internecie. Nasze portale (strony www) są tak zaprojektowane, że dzieci mogą z nich samodzielnie korzystać (przeglądać). BCK zastrzega jednak, że korzystanie z naszych portali w zakresie (dotyczącym) usług płatnych, jakie świadczymy (np. zajęcia lub warsztaty, sprzedaż biletów) jest przewidziana tylko dla osób pełnoletnich co nie wyklucza, że uczestnikami tych zajęć lub warsztatów oraz imprez biletowanych mogą być dzieci.

Modyfikacja informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych

BCK stara się regularnie aktualizować informacje zawarte na swojej stronie www i w zawartości Polityki Prywatności. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje zawarte na stronie www były aktualne z obecnym stanem prawnym i naszymi regulacjami bezpieczeństwa wewnętrznego. Po każdej modyfikacji w Polityce Prywatności zamieszczamy datę aktualizacji umieszczoną na wstępie dokumentu.

BCK nie ponosi żadnej odpowiedzialności za przerwy w działaniu systemu, spowodowane nieprzewidywalnymi zdarzeniami (klęski żywiołowe, awarie z winy dostawców usług telekomunikacyjnych).

Na naszej stronie internetowej wykorzystujemy pliki cookies, na temat których szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w Polityce cookies.

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!